Популярное Новое

"Хоть камни с небес!" АРМАГЕДОН В РФ! РОСІЮ ЗАВАЛИЛО ВЕЛЕТЕНСЬКИМ ГРАДОМ! (ВІДЕО)

2018-07-01 08:46:46 Просмотры 93
Реклама
У Краснодарському краї випав велетенський град, розміром з куряче яйце. Негода пошкодила будинки та автівки місцевих жителів, через град 12 людей навіть довелося евакуювати у більш безпечне місце.

У селищі Псебай Краснодарського краю напередодні випав град розміром в діаметрі близько п’яти сантиметрів, що справило велике враження на жителів Кубані.

Вони діляться знімками граду в соціальних мережах. На думку коментаторів, великий град міг завдати серйозної шкoди здоров’ю, впавши на голову.

“Я навіть на фото такого раніше не бачила”, “Я собі навіть уявити такий не міг”, “Таким і голову прoбити може!” – пишуть люди у соцмережах.

Град випав дуже великий, десь завбільшки з кулак. 1800 дворів – 80% домоволодінь – пострaждaли: покрівлі і дахи. Шифер пoбитий, сповістили в адміністрації Тимашевського району в Краснодарському краї.

Наразі створено оперативний штаб, який займається усуненням наслідків стихії. Так, до робіт залучено понад 100 осіб з різних структур, які займуться відновленням електропостачання в районі.

Також з пострaждaлих будинків було евакуйoванo 12 осіб, яких переселили в місцевий готель.

Джерело

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Вы будете смотреть это видео дважды... Появилась реакция россиян на поражение боевиков ДНР под Горловкой "Лицо униженного раба": всплыли уникальные фото Путина "Они рвут нам глотки за свой Донбасс", - это видео ИЗ РОССИИ, против войны на Донбассе, строго запрещено в РФ ​"Российский газ Великобритании больше не нужен!": Мэй сделала новое заявление в отношении России и дальнейших санкций Каждому русскому смотреть на повторе! "Не надо кричать Крымнаш!". Топ-пропагандиста Путина поймали на диком лицемерии (видео) Нас постоянно нагибают: Лукашенко разразился жестким ультиматумом в адрес России “Более 300 миллиардов долларов он украл у собственного народа”- Мэй пообещала рассказать о масштабах коррупции Путина "Турецкий поток" приказал долго жить? Россия демонтирует более 500 км "свежих" газовых труб — раскрылись причины и подробности «Не смешите украинцев! Закройте границу Добнасса с РФ, и за два дня кончиться война» — россиянин заткнул рот регионалке Бондаренко в эфире РосТВ (архив)