Під Генпрокуратуру активісти принесли шини і насіння

Політика, Україна

Близько тисячі співробітників S. Group та інших підприємств, які відчувають тиск з боку правоохоронних органів, оголосили безстрокову акцію протесту під будівлею Генеральної прокуратури в Києві.

Активісти встановили біля будівлі ГПУ намети, а також збудували “ялинку” з шин, прикрасивши її фасованими насінням — продукцією компанії. Учасники акції також роздавали продукцію всім бажаючим і розмістили кілька мішків з насінням біля головного входу в будівлю ГПУ. На акцію також прийшли близько 10 народних депутатів України з різних фракцій.

 

 

643246_1376258

За словами представника компанії S. Group Сергія Білого, акція в першу чергу спрямована на привернення уваги Генерального прокурора Віктора Шокіна до незаконних дій його підлеглих — керівництва і співробітників прокуратури Дніпропетровської області.

На цьому тижні співробітники прокуратури увірвалися в Апеляційний госпсуд Києва та вилучили оригінал справи про заборгованість “АТБ” перед нашою компанією на суму понад 110 мільйонів гривень. Таким чином, немає більше можливості вирішити господарський спір цивілізованим чином, в судовому порядку. Ми вважаємо це безпрецедентним тиском на компанію і на судові органи, який не практикувався навіть у часи Януковича,
— сказав Білий.

Народний депутат Сергій Рибалка, сім’я якого управляє S. Group, вважає незаконні дії прокуратури політичним тиском на Радикальну партію, членом фракції в парламенті якої він є.

“Обшуки в офісах цих підприємств, на виробничих майданчиках почалися у тому числі і після того, як ми відновили збір підписів за відставку Генерального прокурора. Таким чином, корупційні інтереси “АТБ” та політичні інтереси ГПУ, пов’язані з тиском на опозиційних політиків, збіглися. Через це без роботи ризикують залишитися тисячі працівників, а без засобів до існування десятки тисяч членів їх сімей”, — сказав Рибалка.

643246_1376259

Він також додав, що акція покликана об’єднати підприємців, які відчувають тиск силових структур.

Ми закликаємо приєднуватися до нашої боротьби малий і середній бізнес, який сьогодні, можливо, боїться заявити про порушені права, не має можливості захищатися. Ми готові допомагати таким підприємцям, систематизувати випадки тиску правоохоронних органів, щоб системно протистояти рейдерству з боку силовиків, зокрема, прокуратури,
— сказав Рибалка.

У свою чергу, народний депутат, член групи “Депутатський контроль” Віктор Романюк озвучив звернення до президента, генпрокурора, прем’єр-міністра про відновлення роботи міжвідомчої антирейдерської комісії при Кабміні.

643246_1376260

“За останній місяць до нас звернулося більше п’яти підприємств, які стали жертвами рейдерських атак з боку силовиків — прокуратури, СБУ, міліції. Сценарій дуже схожий на те, що відбувається навколо S. Group — силові органи стають на одну із сторін корпоративного конфлікту і, перевищуючи повноваження, сприяють рейдерському захопленню”, — зазначив Романюк.

Джерело

       

Залишити відповідь