Чорна смуга в житті актора: Домогаров поховав двох синів і кохану

LIFE

Актора Олександра Домогарова по життю переслідують невдачі, переплітаючись з успіхом на кар’єрному поприщі.ЗМІ пишуть про те, що акторові двічі довелося ховати своїх дітей. Його перша дружина Наталя Сагоян народила йому синів-близнюків. Однак один з них помер практично відразу після народження. А другого сина не стало, коли хлопцеві було 23 роки: Дмитра збила машина, виїхавши на тротуар. Хлопець отримав травми, не сумісні з життям.

У цій трагічній історії є ще один незрозумілий факт: бабуся Олександра Домогарова знала про те, що Дмитро загине. Якось вона сказала, що “один від другого недалеко піде”. Тепер у актора залишився єдиний син на ім’я Олександр від другого шлюбу. Він, до речі, йде по стопах батька.

Снимок

У той же час Олександр Домогаров-старший не раз зізнавався, що містика його переслідує по життю і він вірить в усілякі знаки, в тому числі в гороскопи.

Я вірив в свою бабусю: вона могла те, що ніхто не міг. Я це бачив на власні очі і відчував на собі, коли вона мене лікувала. Тоді ніяких лікарів не було: була тільки бабуся, яка мені допомагала. Вона приходила, щось говорила – і мені ставало легше.

1426192908_dccef29922

Тепер, коли бабусі немає, артист слухає свою інтуїцію і вірить в гороскопи, які дуже часто збуваються.

У мене два кроки назад, один крок вперед. Я – стовідсотковий Рак. За гороскопом все сходиться стопудово – до бабки-ворожки не ходи. Все, що написано – точно, і з кожним роком гірше і гірше.

domogarov_1442918171

На жаль, це не всі важкі втрати артиста. Восени 2015 року пішла з життя кохана жінка Олександра Домогарова, Лариса Чернікова. Після восьми років боротьби з онкологією, її не стало. Артист важко переживав відхід коханої:

Дуже важко усвідомлювати, що Лариси більше немає… Але зрозумійте, зараз підтримка потрібна скоріше не мені, а близьким і батькам Лариси… Світла пам’ять…

81c6f2ce0867ceba309e855183e6f657

Ми дуже сподіваємося, що чорна смуга в житті Олександра Домогарова припиниться і він почне життя з чистого аркуша.

Джерело