Среда , Февраль 22 2017
Home / Україна / «Як не любить тебе, Україно!» — зарплата гендиректора «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна

«Як не любить тебе, Україно!» — зарплата гендиректора «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна

«КП в Украине» поцікавилася зарплатами закордонних спеціалістів, які намагаються провести необхідні в країні реформи. Газета зазначає, що послуги щойно призначених урядом фахівців коштують недешево, повідомляє varota.com.ua з посиланням на bbc.

Найвищу зарплату — $1,5 млн на рік отримуватиме гендиректор «Укрзалізниці» Войцех Бальчун. Чверть цієї суми складатиме фіксована зарплата, а решту він отримає у вигляді бонусів за умови досягнення певних результатів.

Новий генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський, який донедавна працював в одній з аудиторських компаній США, відтепер отримуватиме майже $750 тис. на рік, при цьому фіксована зарплата складе $15 тис. на місяць, а решта — надбавки і премії.

Серед високооплачуваних спеціалістів газета називає представників правоохоронних органів, які вже певний час працюють в Україні. Це, зокрема, Хатія Деканоїдзе, зарплата якої сягає 97 тис. грн на місяць. А от перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе отримує 7 тис. грн.

Газета в своїй публікації згадує і кандидата на посаду керівника заводу «Електроважмаш» громадянина Франції та Мексики пана Барбозу, який розраховує на зарплату в розмірі $600 тис. на рік.

     

Залишити коментар

About admin

Check Also

У Путина уже заговорили об официальном введении войск на Донбасс под именем «добровольцы»: появилось видео

Депутат Госдумы России от провластной партии «Единая Россия» Вячеслав Никонов открыто заявил о возможной военной помощи Москвы …