Вторник , Февраль 21 2017
Home / Авто-NEWS / В Україні посилюють покарання за водіння у нетверезому стані: штраф 10 тисяч і позбавлення прав
Çàñåäàíèå Âåðõîâíîé Ðàäû Óêðàèíû, â Êèåâå, 15 àïðåëÿ 2016 ã. Ôîòî Ñèðîòêèíà Àíàñòàñèÿ / POOL / ÓÍÈÀÍ

В Україні посилюють покарання за водіння у нетверезому стані: штраф 10 тисяч і позбавлення прав

Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект закону про посилення відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, або під впливом лікарських препаратів.

За дане рішення (№4373) проголосували 254 із 346 депутатів, зареєстрованих у сесійній залі, пише varota.com.uа з посиланням на unian.

Автор законопроекту, депутат Андрій Тетерук (фракція «Народний фронт») зазначив, що при затриманні вперше в стані сп’яніння водій буде платити штраф 10 тис. 200 грн, що становить 600 неоподатковуваних мінімумів (на сьогодні 200 ) і буде позбавлений права керування строком на рік».

За словами Тетерука, якщо протягом двох років водій знову потрапляє в таку ситуацію, то буде позбавлений права керування автомобілем на 3 роки і заплатить штраф у розмірі 1,2 тис. неоподатковуваних мінімумів, що складає 20,4 тис. грн.

«Якщо протягом п’яти років він знову сяде за кермо п’яним, то буде позбавлений права керувати транспортним засобом на 10 років і заплатить 40,8 тис. грн», — додав депутат.

     

Залишити коментар

About admin

Check Also

«Мы готовили аннексию Крыма 9 лет подряд», — предводитель «русской весны» 2014 года в Крыму Чалый рассказал шокирующие подробности, неизвестные ранее

В Крыму готовили захват власти с целью отделения от Украины в течение 9 лет, однако …