Найбезпечніше місце для Єфремова – це в’язниця, – екс-регіонал

Україна

Екс-нардеп Володимир Ландік, колишній однопартієць затриманого в суботу Олександра Єфремова, переконаний, що голова фракції Партії Регіонів у Верховній Раді VII скликання безпосередньо причетний до захоплення будівель Луганської обласної державної адміністрації та обласного управління СБУ російськими бойовиками навесні 2014 року.

Про це він розповів в ефірі одного з українських телеканалів в суботу.

“Найбезпечніше місце для Єфремова – це в’язниця. Він не просто зазіхав на територіальну цілісність України, він на неї зазіхнув, він зробив це своїми руками, зі своїми поплічниками. Перші росіяни, які захоплювали 3 і 9 березня будівлю нашої державної адміністрації (Луганської ОДА – “24”), вони були привезені за його командою і під керівництвом голови обласної ради Голенка. Автобуси він проплачував, їх везли з Красної Талівки і з Мілового. Їх привезли 100-150 чоловік. Вони ж були привезені знову на захоплення СБУ. Це все його робота”, – заявив Ландік.

За словами екс-нардепа, місцеві депутати передали докази цих фактів в СБУ, однак, коли відбулося захоплення місцевого відділення СБУ, ці матеріали зникли. А тепер, відчувши небезпеку, Єфремов вирішив втекти з країни.

“Він розумів, що рано чи пізно його затримають. Він хотів показати всій країні, що законослухняний, ходить на судові засідання у справі 16 січня, а сам збирався тихо зникнути. Він не просто їхав до сина”, – сказав він.

При цьому Ландік наголосив, що планує свідчити проти Єфремова.

Нагадаємо, Генпрокуратура у суботу затримала в аеропорту “Бориспіль”екс-голову фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

Джерело: 24tv