Среда , Февраль 22 2017
Home / Україна / «Мой ответ Пинчуку»: соцсети бурно отреагировали на идею отказаться от Крыма и Донбасса (видео)

«Мой ответ Пинчуку»: соцсети бурно отреагировали на идею отказаться от Крыма и Донбасса (видео)

Статья украинского олигарха Виктора Пинчука в Wall Street Journal, где он предложил Украине ряд болезненных компромиссов ради мира с Россией, вызвала большой ажиотаж в интернете.

В соцсетях активно обсуждают предложение олигарха пожертвовать аннексированным Крымом и согласиться на замораживание конфликта на Донбассе.

«Обозреватель» собрал ряд мнений интернет-пользователей по этому поводу.

Рефат Чубаров

«Те, що Віктор Пінчук сором’язливо називає «болючим компромісом» насправді є запрошенням нас, України і українців, включаючи Крим і кримських татар, до капітуляції.

Причому до капітуляції тотальної, самознищувальної, оскільки Пінчук не може не розуміти, що слідом за здачею Криму і Донбасу, відмовою вступати до ЄС і НАТО, Україна просто перестане існувати як незалежна держава.

Отже, те ще не вдалося ворогам добитися за століття – знищити українську національну гідність та вбити в нього віру у свою державоспроможність, Пінчук пропонує нам здійснити своїми руками.

…Серед нас є ті, хто зможе вбити майбутнє свого народу?»

Андрей Сенченко

«МЫСЛИ ВСЛУХ

Зять Леонида Кучмы обнародовал семейный план капитуляции для Украины.

Думаю, что украинское общество имеет все основания внести встречное предложение: вернуть стране все «нажитое непосильным трудом» и валить всем семейным кланом…»

Hanna Hopko

«Подивимося хто відмовиться від участі в так званому українському сніданку олігарха Пінчука при офіційному форумі в Давосі в січні 2017? Президент мав би перший продемонструвати приклад особливо після статті Пінчука

Стаття Пінчука — досконала вправа з викривлення реальності. Вміло маніпулюючи фактами та фактично погрожуючи українцям це більшою кількістю жертв, Пінчук водночас дає надію, яка насправді є обманом — російською пасткою. Пінчук розповідає нам як умилостивити ворога, виконавши його вимоги. І не каже, що треба робити, щоб перемогти ворога. Звідки в нього така впевненість, що якщо Україна відмовиться від європейської та євроатлантичної інтеграції, то війна припиниться? Україна вже оголошувала позаблоковість і хіба це зупинило Москву від втягування України в свою зону впливу? Сьогодні виглядає так, що щоб залишатись нейтральними — нам треба захищатись і не відступати, бо Росія не виконує договори і розуміє тільки силу.

Якщо Пінчук уже говорить про компроміс, то нехай почне з потреби відновлення довіри, що може статися лише за умови виведення Росією своїх військ і повернення Україні контролю над кордоном, в тому числі кримським.

Проведення будь-яких виборів на окупованих територіях так само не є можливим без реалізації вищезгаданих умов.

Ми всі розуміємо справжню мету цієї статті Пінчука. Шлях, який він пропонує — не шлях миру, а дорога до втрати держави».

Антон Ходза

«Коли Пінчук приїхав зі своїм мирним планом»

 

Георгій Тука

«В ті часи, коли Радянський Союз активно підтримував палестинців в їхній війні проти Ізраілю, був популярним такий анедкот:

Вчителька в класі запитує:

— Діти! Яких ви знаєте видатних полководців?

Маша тягне ручку:

— Кутузов! Він заманив французів в Москву, дочекався лютої зими і розбив їх.

-Добре, молодець! А ще?

Саша тягне ручку:

— Сталін! Він заманив німців, дочекався лютої зими і розбив їх!

— Так, молодець! Ще?

Вовочка тягне руку:

— Ясір Арафат (лідер палестинців)!

Вчителька здивовано:

— Хм… І в чому ж його талант???

— А він заманив ізраільтян в Палестину і тепер чекає, доки люта зима почнеться!

Я згадав цей анекдот, побачивши тези статті Віктора Пінчука.

«Україні варто відмовитись від Криму, вступу в НАТО, в ЄС…».

Мене дивують такі тези. «Відмовитись в короткостроковій і середньостроковій перспективі»… Дуже схоже з «Самопоміччю»: «відгородитись, накопичити сил і тоді…

«Дочекатись «лютої зими»!!!

Панове стратєгі! А хто вам сказав, що Росія зупиниться на теренах Криму і частини Донбасу?! Сам Володимир Володимирович особисто? Чи його кум?

На мою думку, Україні варто

ВІДМОВИТИСЬ ВІД ПІНЧУКА.

p.s. І такий «компроміс» буде не такий вже й болісний…»

Ігор Мосійчук

«Олігарх Віктор Пінчук пропонує капітулювати перед Московією, змиритися з окупацією Криму та провести вибори в «ДНР» і «ЛНР». Вважаю, що запропонований Пінчуком план – це шлях національної і державної зради. Після цієї заяви Пінчука його тесть Леонід Кучма має бути негайно відкликаний від участі в Мінських чи будь-яких інших переговорах з Московією, адже ні для кого не таємниця, що Пінчук та Кучма – одного олігархічного поля ягоди і мають однакові погляди. Що говорить Пінчук, те думає Кучма, і навпаки».

Петро Олещук

«Шановна публіка.

Лише у нашому цирку на вас чекає дивовижний номер!

Український олігарх, що поставив в американській політиці не на ту коняку, — тепер намагається влізти в дупу переможцю, для чого навіть поспішає закликати Україну до «болючих компромісів» на сторінках американської преси.

Спроби влізти в дупу американському президенту.

Поспішайте бачити. Лише в нашому цирку!»

Игорь Бигдан

«Мой ответ Пинчуку.

Лайк, если присоединяешься, репост, если двумя пальцами».

Источник: obozrevatel

     

Залишити коментар

About admin

Check Also

Поляки готові допомогти українцям з електрикою

В разі, якщо блокада залізничних шляхів на Донбасі продовжиться і в Україні виникнуть проблеми з …