Пятница , Февраль 24 2017
Home / Україна / У Держкіно заборонили показ в Україні російського серіалу, в якому Фреймут знялася у пікантних сценах

У Держкіно заборонили показ в Україні російського серіалу, в якому Фреймут знялася у пікантних сценах

У Росії прем’єра серіалу відбулася ще в листопаді 2016 року.

Держкіно прийняло рішення відмовити у реєстрації та права показу на території України телесеріалу «Готель», одну з ролей в якому зіграла українська ведуча Ольга Фреймут.

Як йдеться у повідомленні Державного агентства України з питань кіно, відмова була прийнята «на підставі статті 15-1 Закону України «Про кінематографію», якою регламентовано, що заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди органів держави-агресора та їхніх окремих дій, поширюється на фільми, вироблені та/або вперше оприлюднені(демонстровані) після 1 січня 2014 року».

Повідомляється, що серіал «Готель» (в російській версії – «Отель Элеон») – продукт українсько-російського виробництва, прем’єра якого відбулась у Росії в листопаді 2016 року. Одну з ролей в ньому зіграла українка Ольга Фреймут, в якої за сценарієм були доволі пікантні сцени.

Слід зазначити, що у компанії «1+1 media» намагалися спростувати інформацію про те, що серіал «Готель Елеон» російського виробництва.

Джерело: patrioty

     

Залишити коментар

About admin

Check Also

Ани Лорак поздравила российского оккупанта с его скрепным праздником

Опальная украинская певица Ани Лорак, которая регулярно выступает в России, поздравила мужчин страны-оккупанта со «скрепным» …