Павло Нусс: будьте чесними хоча б з собою, і визнайте, що робота президентської команди заслуговує на солідарність з нею

Україна

Сьогодні президент України Петро Порошенко повідомив, що нарешті завершена операція із зарахування 1,1 мільярда доларів на рахунки Державного казначейства на виконання рішення суду, яке вступило у законну силу. Після зарахування цих коштів до золотовалютних резервів вони будуть складати 18,4 мільярдів доларів США, при тому, що ще в 2015 році ця сума складала менше 5 мільярдів доларів.

За словами українського політичного аналітика Павла Нусса, навряд чи знайдеться той, хто скаже, що наведені президентом цифри – це ніщо. «Невже ми всі, а точніше – частина з нас, не здатні об’єктивно оцінити діяльність постреволюційної владної команди, в першу чергу президентської вертикалі, і належним чином відзначити позитивні зміни, в тому числі й у фінансовому секторі?», – задається питанням аналітик.

Він додає, що три роки країна веде оборонну війну проти агресивного, цинічного російського ворога – терориста, і всі ці роки українці регулярно отримують зарплати, соцвиплати. Країна рухається в перед, двома словами. Павло Нусс нагадує, що починали ми цю оборону війну з жалюгідними залишками на державному рахунку. «Будьте чесними хоча б з собою, і визнайте, що їхня робота заслуговує як мінімум на солідарність з ними – з ГПУ, з СБУ, з НБУ та президентом. Саме їхня взаємодія здатна забезпечити для нас «Завтра». Ну, звісно ж, армія очолює цей список членів команди. Так, саме команди», – резюмував аналітик.

Источник: replyua