Наречена трагічно загинула за кілька хвилин до весілля – Наречений дізнався про трагедію, стоячи біля вівтаря (фото, відео)

LIFE

У Бразилії наречена розбилася на вертольоті, намагаючись зробити сюрприз своєму нареченому.

Трагедія сталася ще у грудні 2016 року. Однак тільки зараз слідчі оприлюднили шокуючий відеозапис, на якому зняті останні миті життя чотирьох людей на борту вертольота.

У Роземеро де Насчіменто з дитинства була мрія – прибути на власне весілля на вертольоті. Тому коли коханий зробив їй пропозицію, одразу ж почала планувати сюрприз для нього, не знаючи, що сюрприз цей стане для неї самої фатальним.

Крім пілота, разом із нареченою полетів її брат Сільвано і фотограф Найла Крістіна Невес. До речі, насправді в результаті катастрофи загинули не четверо, а п’ятеро душ – адже фотограф була на шостому місяці вагітності.

На відео видно, що спочатку політ проходить нормально. Наречена виглядає радісною і схвильованою й милується видом з вікна. Однак потім щось йде не так, камера в руках у Невес починає тремтіти, а пасажири – панікувати. За мить вертоліт падає на землю.

За деякий час у лісі, неподалік від місця запланованої церемонії, знайшли розбите повітряне судно. Політ, що мав зайняти всього 15 хвилин, обірвав чотири життя.

На записі також помітно, що видимість того дня була дуже поганою. За словами гостей на весіллі, йшов дощ і був густий туман. Чому вертольоту дозволили вилетіти у таку погоду – загадка. Мабуть, пілот піддався на вмовляння наполегливої нареченої.

32-річний Удірлі Дамашеньо так і не дочекався дівчини біля вівтаря. Прямо там йому повідомили про смерть коханої. Чоловік досі убитий горем.

Джерело znaj.ua