Це прорив: росіянам запропонують нову “Ладу”, у якій відкриватиметься багажник, і вона заводитися буде з першого разу

Авто-NEWS
Російський “АвтоВАЗ” підготував революційне рішення для своєї новинки

Російська компанія “АвтоВАЗ” представив свій універсал Lada Vesta. Головна особливість новинки – інновації, пов’язані з дверима багажного відділення.

На ній встановлять спеціальну кнопку, щоб водій зміг отримати доступ до багажника. Ця технологія прийде на зміну застарілій, коли її відкривали за допомогою ключа або з салону автомобіля.

В “АвтоВАЗ” на не зупинилися на цьому прориві і похвалилися, що обсяг багажного відділення досягає 480 літрів при завантаженні під шторку, а зі складеними спинками крісел – 825 літрів. У багажнику універсала є кілька гачків для кріплення речей, три сітки, ніша з кріпленням для п’ятилітрової каністри, кишеню для зберігання дрібниць.

Інноваціями наповнений і інтер’єр Vesta. Оздоблення салону оформили в помаранчевих кольорах. На інших дрібницях, таки як USB-порт, підігрів сидінь і мультимедіа система з сенсорним екраном, в компанії вирішили не акцентувати увагу.

Універсалу Lada Vesta дебютував в кінці червня. Продавати високотехнологічну новинку почнуть у другій половині 2017 року.

Джерело