Черговий шедевр російського «кривосуддя» – Яценюка заарештували в РФ

Україна

Російські правоохоронці свого часу інкримінували екс-прем’єру України Арсенію Яценюку участь у бойових діях у Чечні – мовляв, на початку 90-тих років минулого століття він брав участь у Першій чеченській війні на боці бойовиків. Цього разу російські слідчі знайшли черговий «гріх» українського політика.

Так, блогер Ольга Лаппо на власній сторінці в соціальній мережі ділиться деякими матеріалами справи, яку розглядає один із російських судів. Відтепер, на думку російських правоохоронців, Арсеній Яценюк не лише воював у Чечні, а й брав участь у бойових діях на окупованій Російською Федерацією частиною Молдови – Придністров’ї.

Як беззаперечний доказ своєї правоти російські слідчі знайшли фото тридцятирічної давності, на якому зображено кількох членів УНА-УНСО (Українська національна асамблея – Українська національна самооборона – українська партія правого спрямування – ред.).

Ці люди перебували у Придністров’ї у 1992 році. Відповідно, «експерт», який досліджував світлини, встановив ідентичність особи, зафіксованої на фото, та світлини Арсенія Яценюка з офіційного урядового порталу. На основі цих «беззаперечних доказів», Єсентукський суд РФ виніс рішення про заочний арешт колишнього очільника українського уряду.

Черговий шедевр російського «кривосуддя» - Яценюка заарештували в РФ

Джерело: replyua