Саакашвілі не знаю і знати не хочу. А ось з Порошенком ми знайомі дуже навіть добре, — Курченко

Політика, Україна

Бізнесмен Сергій Курченко подає позов проти генпрокурора за поширення наклепу і заявляє, що з екс-президентом Грузії не знайомий, а ось Порошенка добре знає. Про це заявляє прес-служба Сергія Курченка, пише kp.ua.

Видання наводить дослівно заяву прес-служби Сергія Курченка:

“5 грудня у Верховній Раді України Генеральний прокурор Юрій Луценко безвідповідально заявив, що Сергій Курченко фінансував протести Міхеїла Саакашвілі, спрямовані на повалення чинної влади.

Сергій Курченко заявляє: “Саакашвілі не знаю і знати не хочу. А ось з Порошенком ми знайомі і дуже навіть добре”.

Сергій Курченко стверджує, що в 2013 році купив у Петра Порошенка медіа-холдинг UMH group за 400 000 000 доларів США: “За наявною у мене інформацією цей корупційний жиробас після продажу не сплатив жодних податків до бюджету України. Порошенко – брехун і боягуз, тому і нацьковує всюди свого ланцюгового цуцика Луценка”.

Звинувачення у скоєнні злочину на адресу шановного бізнесмена на його думку не залишиться без відповіді: “Схоже, що Юрій Луценко зробив заяву, перебуваючи в п’яному угарі після чергової пиятики зі своїм кумом-товаришем по чарці Порошенком. Ця алкогольна парочка настільки дістала всю нашу країну, весь народ і мене особисто, що я подаю позов про захист честі і гідності за поширення наклепу до Юрія Луценка”.

Нагадуємо, що це буде вже другий за останні два місяці позов Сергія Курченка про захист честі і гідності до нинішньої верхівки України. Перший до Петра Порошенка перебуває на розгляді в Печерському районному суді міста Києва з 4 жовтня “.