”Це благополучна сім’я…”: В Івано-Франківську рідний батько близько року ґвалтував 14-річну дочку

Україна

В Івано-Франківську рідний батько близько року ґвалтував неповнолітню доньку. Про це повідомила прес-служба поліції регіону на своєму офіційному сайті.

Брифінг із журналістами краю провів начальник ГУНП в області полковник поліції Віктор Шкутов, наголосивши на делікатності теми сексуальних злочинів щодо неповнолітніх, тим більше у сім’ї.

Він повідомив, що до поліції звернулася мати неповнолітньої, мешканка обласного центру два тижні тому, з приводу того, що її чоловік, біологічний батько їхньої чотирнадцятирічної дочки, вступає в статеві відносини з нею. Відповідно правоохоронцями було зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст.156 (Розбещення неповнолітньої) Кримінального кодексу України.

Зі слів потерпілої, ці стосунки тривають близько року.

“В ході розпочатого кримінального провадження нами було проведено відповідні негласні слідчі дії і цей факт нами був установлений та задокументований. Про сім’ю хочу сказати, що це благополучна сім’я, у шлюбі проживають 15 років, батьки працюючі з відповідним достатком на будь яких профілактичних обліках у правоохоронних органах не перебували до будь якої відповідальності не притягувалися. Ззовні це була звичайна нормальна сім’я, у якій двоє дітей – малолітній хлопець і неповнолітня дівчина.  Тілесних ушкоджень батько дитині не завдавав, але просто морально і психологічно тиснув на неї, це запідозрила мама, враховуючи поведінку дівчини і звернулася до нас, а ми належним чином задокументували цей злочин”, – повідомив начальник поліції.

З потерпілою зараз спілкуються психологи.

У кримінальному провадженні призначено ряд експертиз. Вина підозрюваного підтверджується протоколом огляду місця події, показами потерпілої та показами свідка.

Підозрюваний затриманий в порядку ст. 208 КПК України та перебуває у слідчому ізоляторі. Йому уже повідомили про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Джерело: gazetka.net.ua