Просмотры 800801 сентября 2019

До сих пір, на слова Ігоря Коломойського не дуже звертали уваги. Але ось він запропонував світло по 80 копійок і газ в два рази дешевше. І все відразу прислухалися. 

А як по-іншому? Комунальні платежі опустили рівень життя українців нижче здорового глузду. У той час, як корпорації, які продають держпослуги поводяться зі своїми клієнтами, як з рабами.

 Про свою пропозицію Коломойський розповів в інтерв’ю Цензор.Нет.

Виявилося, що у олігарха є конкретна пропозиція. Він бізнесмен, а тому вже все підрахував. І зробив висновки.

«Для початку давайте порахуємо цифри – скільки коштує електроенергія, скільки коштують наші люди? Переводимо шахти державні на прямі контракти з «Центренерго», встановлюємо ціну вугілля – вона сьогодні 2500-2400 грн за тонну. А реально обгрунтована вартість – 1200-1500.

Але навіть якщо по 2 000 брати, нічого страшного, це приблизно 80 доларів. З однієї тонни вугілля виходить 2290 кВт / год. Беремо 80 доларів і ділимо на 2290 кВТ / год електроенергії. Виходить 3,4 цента.

Ділимо на 0,85 – це співвідношення вартості вугілля і змісту вугілля в структурі собівартості при виробництві «Центренерго» близько 770 мільйонів кіловат в місяць.

Собівартість кіловат / години теплової енергії буде в такому випадку 4 центи – тобто 1 грн, при ціні 80 дол. За тонну вугілля. 

Сьогодні люди платять 1грн 05 копійок за кіловат при співвідношенні у нас 50% атомна генерація, 45% – теплова і 5% гідро. Треба змінити політику, зробити 55% атомну генерацію і зменшити теплову до 40%, тоді собівартість знизиться.

Середня собівартість кіловата електроенергії з інвестиційної складової зараз становить 59 копійок.

При цьому все пронизано корупцією в енергетиці, від початку і до кінця, і якщо прибрати корупційну складову, і вибудувати робочу систему, тариф цілком реально знизити з 1 грн 05 копійок до 70-80 копійок », – заявив Коломойський.

Що стосується питання газу, то тут у нього є тільки одне рішення: ціна повинна бути знижена в два рази. І для цього теж є конкретний план. І він в тому, щоб прибрати від газу чиновників, які просто обкрадають українців. Коломойський навіть порахував, скільки крадуть досі з кожного кубометра.

«Газ. Максимум 3 тис.грн ціна повинна бути за 1000 кубів, в два рази менше, ніж зараз. Я просто розумію, скільки собівартість газу, скільки інвестиційна складова, і яка повинна бути ціна.

Я сказав 3 тис. – це вже з інвестиційної складової. Вітренко говорив про 200 дол. З інвестиційної складової. Головне, що ми повинні прибрати корупційну складову, як у гачкових і Кононенко », – резюмував Коломойський.

Виходить, що світло по 80 копійок і газ – в два рази дешевше – це цілком реальні цифри. І найпростіше ситуація з газом. Тому як в цій сфері, необхідно прибрати лише людський фактор в особі крадуть держчиновників.

Джерело

Вам также может понравиться

0це тeпeр бyдe…Депутати прийняли закон, який налякав усіх медиків України

Хвилину тому у моторошній ДТП розбився відомий нардеп від партії Порошенка. Перші подробиці

“Ви з Рубаном є поплічниками Медведчука! Кума Путіна!” – Семен Кабакаєв в прямому ефірі “дав прикурити” Надії Савченко.Відео

Срочно! “Под Дебальцево погибла почти вся рота”, – российский наемник “ДНР” рассказал о предательстве Путина. ВІДЕО

Зeлeнcькuй в Пoльщi зaвдaє пoтyжнoгo yдaрy пo Кpeмлю: “Ця yгoдa зpyйнyє жuття мiльйoнiв … “

Этот нищий, малограмотный крестьянин стал депутатом только из-за того, что его унизил Беркут. Сейчас он миллионер и ему плевать, что новый Беркут унижает ветеранов.

ЧИТАТИ ВСІМ ! Путін поставив Зеленського в "розтяжку": в ці хвилини вирішується хто кого

Тимошенко предлагала назначить Медведчука вице-премьером и послом в России - в Сети громкий скандал