Популярное Новое

"Ганьба, Пі****с! Будеш знати тепер!”: Подивіться що сьогодні люди зробили з Ляшком (ВІДЕО)

2018-03-24 09:24:58 Просмотры 1147
Реклама
Коли група депутатів, серед яких був головний радикал Олег Ляшко і його прибічник Ігор Мосійчук проходили по вулиці Інституцькій, люди їм у слід кричали: “Ганьба” і “Під..с”.

Голос за кадром запитав:

“Як, Олегу Валерійовичу, все нормально? Підтримка людей шикарна?”

І вес автор зняв на камеру.

Ляшко в свою чергу не розгубився і відповів: “Так, все нормально. Спасибі!”, і пошов собі далі.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко у Верховній Раді розповів, як ставиться до ситуації навколо Надії Савченко.

За словами народного депутата в даний момент українське суспільство дуже зворушено і найголовніше політикам зараз необхідно не зіграти роль палаючого гноту. В першу чергу державі потрібно вирішити свої економічні проблеми, а не намагатися роздмухувати ситуацію навколо Савченко.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Відео. А такого пі****ца Україна ще точно не знала й не бачила! «Якби при владі зараз були радикали ви би не сиділи, а висіли, за те що ви привели в нашу країну війну…» , — Парасюк щойно зніс їх в порох ЧУДОВІ НОВИНИ З АТО ! Наші хлопці здійснили справжній подвиг... Деталі Срочно! “Под Дебальцево погибла почти вся рота”, – российский наемник “ДНР” рассказал о предательстве Путина. ВІДЕО “Український воїн спить у воді та їсть гнилу їжу!”Жорсткий виступ Олега Березюка з трибуни Верховної Ради.Відео ПРЕКРАСНАЯ НОВОСТЬ! Только, что Порошенко сообщил невероятную новость для всех украинцев ЧУДОВІ НОВИНИ З АТО ! Наші хлопці здійснили справжній подвиг... Деталі ТЕРМІНОВО! Савченко екстренно покинула Україну після виклику на допит. Втекла???Подробиці "Недолго музыка играла! Недолго карлик танцевал!" Крымский мост уже не работает: соцсети иронизируют