Україна
2018-12-20 08:32:22 ( Просмотры 68 )

Ще одна область україни послала російську мову подалі: що це означає

На Волині мораторій на використання російськомовного культурного продукту діятиме до моменту повного припинення окупації території України.

Як повідомляє місцеве видання "Волинські новини", таке рішення було ухвалено під час пленарного засідання 22 сесії Волинської обласної ради 20 грудня.

"Доручити Волинській обласній державній адміністрації вжити заходів щодо створення Робочої групи (за участю представників обласної ради, громадськості, правоохоронних органів, районних державних адміністрацій) – з метою проведення систематичної роз’яснювальної роботи для фізичних і юридичних осіб щодо мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Волинської області", – йдеться в проекті рішення.

У документі порекомендували органам місцевого самоврядування вжити аналогічні рішення щодо установки мораторію на публічне використання російської мови в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації території України.

Україна - Росія

Таке рішення ухвалено з метою уникнення ескалації напруженості в суспільстві і для недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Також це допоможе захистити український інформаційний простір від гібридних впливів держави-агресора і подолати наслідки тривалої мовної русифікації.

Відзначається, що депутат Володимир Кучер запитав, яким чином каратимуть порушників мораторію. Він уточнив, що поліція навряд чи "братиме за вуха всіх, хто слухає російську попсу і шансон".

Автор проекту Анатолій Вітів відповів, що питання покарання порушників доручають облдержадміністрації. Все відбуватиметься законними методами.

Источник

Вам также может понравиться