Просмотры 5202018-03-18 12:06:35
Львів: біля Генерального Консульства РФ запалили шини.

18 березня 2018 року в м. Львові в приміщенні Генерального Консульства Російської Федерації у Львові по вул. К.Левицького,95 функціонуватиме виборча дільниця, де відбуватиметься голосування на виборах Президента Російської Федерації.

Біля консульства РФ у Львові акцію протесту проводять активісти правого спрямування. Вони палять шини, протестуючи проти виборів президента держави-агресора.
Про це повідомили у прес-службі обласного управління Нацполіції.

«Під стінами дипустанови Росії у Львові – спокійно, не дивлячись на протестну акцію націоналістів. Вони палять шини та тримають лозунги. За порядком стежать наряди поліції та Нацгвардії»,- зазначили у прес-службі.

Акцію протесту задекларували напередодні представники «Правого сектору», «Національного корпусу» та ВО «Свобода». Вони зазначали, що «кремлівських виборців чекатимуть заблоковані будівлі та «коридор ганьби».

Для забезпечення публічного порядку та безпеки під час проведення вищезазначених заходів залучено правоохоронців. Про це кореспондентам Варти 1 повідомив голова ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич.

“На місці події знаходяться близько 100 осіб з папорами “Свободи”, “Національного корпусу” та “Правого сектора”, розташовано 4 чотири палатки”, розповідає Ігор Зінкевич.

Інформація доповнюється.

 

Джерело

Вам также может понравиться