Просмотры 2442018-08-11 07:00:47

У Києві до Дня Незалежності вперше презентують нову самохідну гаубицю "Богдана" з потужною 155-міліметровою гарматою. У мережі з'явилися перші знімки артилерійської установки.

Фото опублікував директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець на своїй сторінці у Facebook. "Так ось ти яка, "Богдана", - написав він.

Зазначимо, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що аналогів САУ "Богдана" у Росії немає.

Як повідомляє Український мілітарний портал, на знімку видно, що вона виконана на колісному шасі 6х6 КрАЗ.

КрАЗ-6322 - український вантажний бортовий повнопривідний автомобіль з колісною формулою 6х6 вантажопідйомністю 10-20 тонн капотного компонування. Призначений для перевезення людей і різних вантажів дорогами загального користування, а також бездоріжжям.

Раніше на шасі цього автомобіля був інший проект для 152-мм гармати.

Пізніше мілітарний портал опублікував ще одну фотографію "Богдани", на якій видно, що артилерійська установка використовує спарену броньовану кабіну для розміщення розрахунку бойової машини.

Відзначимо, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що аналогів САУ "Богдана" в Росії немає.

Пізніше, радник президента України Юрій Бірюков розкрив характеристики гаубиці, підкресливши, що автомат заряджання розрахований на 6 пострілів.

Источник

Вам также может понравиться