Україна
2018-09-07 08:58:53 ( Просмотры 14 )

Новий крок до автокефалії: Вселенський патріархат призначив представників в Україні

Вселенський патріарх Варфоломій призначив своїх екзархів у Києві в рамках підготовки до надання автокефалії Православній Церкві в Україні.

Як повідомляє прес-служба Української православної церкви Київського патріархату, посилаючись на заяву генерального секретаря Священного Синоду Вселенського патріархату, екзархами стали архієпископ Даниїл Памфілійський зі США і єпископ Іларіон Едмонтонський з Канади.

''У Київському Патріархаті вітають це рішення Вселенського Патріархату та очікують на плідну співпрацю... Призначення Вселенським Патріархом своїх Екзархів у Києві обумовлене необхідністю проводити активну роботу з підготовки надання автокефалії Православній Церкві в Україні, проведення відповідних зустрічей та консультацій'', - йдеться в заяві.

Відзначається, що вищезгадані владики з 2015 року були особистими представниками Вселенського Патріарха на переговорах з об'єднання православних церков в Україні. Також вони неодноразово були делеговані Вселенським Патріархом для представлення Константинопольської Матері Церкви на урочистостях в Україні, зокрема, в липні 2018 року під час святкування 1030-річчя Хрещення Русі.

Источник


Вам также может понравиться