Просмотры 822018-07-01 02:27:55
Внаслідок випадання опадів у вигляді дощу місцями дуже сильного на території окремих районів Івано-Франківської області відмічалися підтоплення житлових та адміністративних будинків, присадибних ділянок, прибудинкових територій та сільськогосподарських угідь.

Всього підтопленно: 190 житлових, адміністративних та виробничих будинків, 1324 присадибні ділянки, розмито на річках – 9 ділянок берегу, 5 берегоукріплень, 1 дамбу, пошкоджено 8 автомобільних мостів та 1 пішохідний, які сполучають сільські місцеві дороги з приватними присадибними ділянками. Проїзд пошкодженими мостами забезпечений. Зруйновано 5 автомобільних доріг, сполучення з житловими будинками в наявності по інших вулицях даних населених пунктів, пошкоджено – 25 ділянок автодоріг.

За оперативною інформацією станом на 08:00 1 липня спостерігалися підтоплення в місті Калуш, селищі Богородчани, в Рожнятівському, Долинському та Калуському районах і на території Яремчанської міської ради.

До проведення робіт з відкачування води залучено 11 одиниць техніки та 48 чоловік особового складу підрозділів Управління ДСНС в області. Відкачано понад 900 м куб. води. Роботи по відкачуванні тривають.

Залишаються частково підтоплені окремі підвальні приміщення житлових будинків.

В районах області працюють мобільно-оперативні групи територіальних підрозділів Управління ДСНС в області.

З метою координації дій по ліквідації наслідків негоди в Управління ДСНС в області працює оперативна група.

На територіях підтоплених населених пунктів працюють комісії органів місцевого самоврядування по уточненню розмірів завданих збитків. Ситуація перебуває на особливому контролі Управління ДСНС в області.

Джерело

Вам также может понравиться