Просмотры 762018-09-05 09:49:24

У Києві екс-народний депутат, лідер Народно-демократичної партії України Людмила Супрун втрапила у скандал через порушення правил паркування. Її водій залишив авто посеред пішохідної зони на вул. Шовковичній.

Про інцидент на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Володимир Тимофійчук. Помітивши правопорушення, він ввічливо попросив водія перепаркувати автомобіль, проте був проігнорований .

"Урядовий квартал. Вулиця Шовковична. Пішохідну зону перекрив елітний автомобіль. Я підійшов і по-людськи попросив водія перепаркувати автомобіль, так як перехожим доводиться виходити на проїжджу частину. Але керманич екс-депутатші Людмили Супрун на моє прохання не відреагував, за що була складена постанова", - розповів журналіст.

''Законодавець не знає законів!'' У Києві відома екс-нардеп втрапила у скандал

''Законодавець не знає законів!'' У Києві відома екс-нардеп втрапила у скандал

На місце інциденту прийшла і сама політик. Вона почала сперечатися з Тимофійчуком, вказуючи, що порушує правила тут не тільки вона. Характерно, що жінка звинуватила навіть водіїв машин, які залишили їх на тротуарі, але з припустимою площею для проходу в два метри.

"Ось, будь ласка, до всіх машин, що тут стоять, з представником поліції (підходьте. - Ред.). Не можна ні два метри, ні три, ніскільки", - запевняла щодо чужих помилок екс-нардеп.

Источник

Вам также может понравиться