Популярное Новое

“Менше двох літрів водки не випивала в день…”: Геннадій Москаль зробив різку заяву на адресу Савченко

2018-03-21 08:38:16 Просмотры 882
Реклама
Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль дав інтерв’ю газеті «Українська правда».

Повне інтерв’ю одіозного політика  незабаром зможемо прочитати на сайті видання, а деякі тези з фрагменту відеозапису – нижче.

Мова йшла про нардепку, в минулому – полонену льотчицю, за життя якої хвилювалась вся країна, Надію Савченко.

«Вона самовольно ж поїхала. Ну сьогодні ж це кажуть доброволєц. Да, доброволєц, але вона була військовообязана»

Розповів губернатор і про поведінку льотчиці під час служби:

«Вона ж вела себе… То шо менше двох літрів водки вона не випивала в день… Значить, 15 людей погибло, коли вона висадилась на цей бронєтранспортьор – сєпаров валіть. Ну і довалились. 15 людей, з її вини, загинуло в той день. Вона п’яна упала з бронєтранспортьора, забрали хто? Бойовики…»

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Вы будете смотреть это видео дважды... Появилась реакция россиян на поражение боевиков ДНР под Горловкой "Россия закончила возведение керченской переправы"... Есть на что поссмотреть... Этот нищий, малограмотный крестьянин стал депутатом только из-за того, что его унизил Беркут. Сейчас он миллионер и ему плевать, что новый Беркут унижает ветеранов. ТЕРМІНОВО! Щойно 1+1 повідомив сенсаційну новину! Якщо ви клієнт Приватбанка – то …. ТАКОГО НІХТО НЕ ОЧІКУВАВ! МОСКАЛЬ ПРИГОЛОМШИВ ВСЮ УКРАЇНУ ПРАВДОЮ ПРО ПРАВЛЯЧУ ВЕРХІВКУ! (ВІДЕО) "Р#ша гудбай": В МИД Украины пошли на беспрецедентный шаг в отношении России МОЛНИЯ! Президент Грузии обратился к украинской власти и сделал неожиданое для всех заявление Срочно! “Под Дебальцево погибла почти вся рота”, – российский наемник “ДНР” рассказал о предательстве Путина. ВІДЕО “Ви з Рубаном є поплічниками Медведчука! Кума Путіна!” – Семен Кабакаєв в прямому ефірі “дав прикурити” Надії Савченко.Відео