Україна
2018-12-21 05:33:03 ( Просмотры 181 )

Раділи і молилися за Епіфанія: ще три приходи Московського Патріархату підтримали єдину церкву

У Вінницькій області ще три парафії перейшли із церкви Московського патріархату в новостворену Православну церкву України.

Зокрема, такий крок зробили прихід храму святої великомучениці Параскеви села Тютьки Вінницького району, а також парафії сіл Рівець і Коло-Михайлівки, повідомляє прес-служба Вінницької єпархії ПЦУ.

Прихід села Тютьки разом із настоятелем отцем Іваном Просяновським такий вибір зробив ще напередодні Об'єднавчого собору, а вже на Миколая, 19 грудня, підтвердив рішення і приєднався до нової церкви.

"За богослужінням підносилися молитви за предстоятеля ПЦУ блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія і митрополита Вінницького і Барського Симеона", — йдеться у повідомленні.

Раділи і молилися за Епіфанія: ще три приходи МП підтримали єдину церкву

У прес-службі зазначили, що радісно сприйняли пропозицію перейти під юрисдикцію ПЦУ і в селі Рівець, де Іван Просяновський також є настоятелем.

Прихожани заявили, що ніколи не сумнівалися у своєму священикові й будуть раді разом із ним у подальшому молитися в українській церкві.

Крім того, до помісної православної церкви приєднався прихід села Коло-Михайлівка, де керує архімандрит Дорофей (Маркевич).

У єпархії нагадали, що саме Дорофей разом із митрополитом Симеоном був учасником об'єднавчого Собору.

Источник

Вам также может понравиться