Популярное Новое
Реклама

Пам’ятаєте як наші хлопці обіцяли помститись до ранку за побратимів. Тепер рахуйте.

Вчора ввечері, у відповідь на обстріл з боку російських терористичних військ, Збройні Сили України огризнувся залізним вогнем! До ранку окупанти недорахувалися … сімнадцять двоногих одиниць.

10 – 200 і 7 – 300. Запам’ятайте падлюки … На своїй зайвій хромосомі цвяхом надряпайте. За життя кожного українця загиблого від російської зброї ми запитаємо сторицею!


P.S. Восени чотирнадцятого року, на той час командувач сектором «Б» генерал Наєв, вже славився крутим норовом! Влітку вісімнадцятого, російський агресори на своїй шкурі знову відчули це.

Олексій Петров

Вам также может понравиться

"Россия закончила возведение керченской переправы"... Есть на что поссмотреть... Россияне засыпали Путина матерными оскорблениями прямо в бюллетенях:фото,которые Путину лучше не видеть "Как бомжи": бойцы ВМС Украины показали условия новой "базы" Девушка порвала интернет! Так вот как на самом деле живут люди в «великой» России.Видео Людина з великої літери. Під час вітання президента Австрії у Порошенка стався курйоз. Дивимось що зробив наш президент (ВІДЕО) Артем Семеніхін: “Зустрів московських попів на Mercedes, підійшов поспілкуватись. Дізнався від них, що попаду в пекло…”Відео Аnti-colorados: Пора готовить новые маршруты "Чемодан-вокзал-Московия" В Украине платить налоги с зарплат будут по-новому: кого и как коснется «Тут полный пи#дец в этой России!!!» — разговор боевика ДНР с сестрою-беженкой в России (18+)