Просмотры 2752019-09-11 02:51:45

Нагадаємо, сьогодні, Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проєкт закону, поданий президентом Володимиром Зеленським, про відновлення покарання за незаконне збагачення. 

За відповідне рішення проголосували 316 народних депутатів із 400 зареєстрованих у сесійній залі.

Згідно з документом, Кримінальний кодекс України пропонується доповнити статтею 368-5 “Незаконне збагачення”, яка визначає, що набуття особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, активів, вартість яких перевищує її доходи на понад 15 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (225 тисяч гривень), карається позбавленням волі терміном від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років.

Як зазначається, йдеться про грошові кошти (зокрема, готівку, гроші, що розміщено на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах), інше майно, майнові права, нематеріальні активи, зокрема криптовалюти, обсяг зменшення фінансових зобов`язань, а також роботи чи послуги, надані особі, уповноваженій на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Вам также может понравиться