Популярное Новое

Терміново! Вбито ватажка бойовиків! Щойно Ярош повідомив приголомшливі новини з АТО

2018-05-19 02:22:32 Просмотры 686
Реклама

Український народний депутат Дмитро Ярош розповів про знищення командира бойовиків “ДНР” Олега Мамієва, передає Корупція.Інфо.

На своїй сторінці в Фейсбук, екс-глава “Правого сектора” заявив, що вчора вибухом гранати був убитий командир батальйону “П’ятнашка”, який приїхав в Україну з Північної Осетії ще в 2014 році. За інформацією російських ЗМІ він очолював кілька батальйонів бойовиків.

Нарочно не придумаешь: 20 снимков, которые сломают вам мозг
“На одного «комбрига» у сепарів стало менше. Він приїхав з Північної Осетії встановлювати на нашій українській землі свій «русско-осєтінській мір», а тепер горить у пеклі.  Це чекає на всіх зайд та їх місцевих приспішників, які вирішили знищити нашу Державу.”

Ярош розповів, кому саме вдалося ліквідувати небезпечного бойовика і подякував захисників України.

“Дякую комбату «Чорному», ротному «Рембові» да другу «Кіпішу» за професійну і якісну працю! Так тримати! Ми хочемо перемогти. Ми можемо перемогти. Ми переможемо! Слава Нації! Смерть ворогам!”

Джерело

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

“Менше двох літрів водки не випивала в день…”: Геннадій Москаль зробив різку заяву на адресу Савченко ТЕРМІНОВІ НОВИНИ З ПЕРЕДОВОЇ... “СПЕЦОПЕРАЦІЯ ПОЧАЛАСЯ О 2:00 НОЧІ, А ЗАКІНЧИЛАСЯ ВЖЕ О 6:00” ДЕТАЛІ Каждому русскому смотреть на повторе! "Не надо кричать Крымнаш!". Топ-пропагандиста Путина поймали на диком лицемерии (видео) "Россия закончила возведение керченской переправы"... Есть на что поссмотреть... Оце так новина! США наклали санкції на Польщу!!! От вам і маленький Ізраїль та “велика” Польща. «Якби при владі зараз були радикали ви би не сиділи, а висіли, за те що ви привели в нашу країну війну…» , — Парасюк щойно зніс їх в порох ТЕРМІНОВО! Щойно 1+1 повідомив сенсаційну новину! Якщо ви клієнт Приватбанка – то …. "Путин не переживет этого" Разрушение Керченского моста в Крым: опубликовано видео о крупной ошибке российских строителей ТЕРМІНОВІ НОВИНИ З ПЕРЕДОВОЇ... “СПЕЦОПЕРАЦІЯ ПОЧАЛАСЯ О 2:00 НОЧІ, А ЗАКІНЧИЛАСЯ ВЖЕ О 6:00” ДЕТАЛІ