Популярное Новое

ТЕРМІНОВО: Порошенко вперше прокоментував затримання Савченко. Він таке сказав…

2018-03-22 08:32:29 Просмотры 224
Реклама
Президент наголосив, що спецслужби запобігли кривавим терактам.

Президент України Петро Порошенко подякував Службі безпеки та Генпрокуратурі після того, як було опубліковано відео змови нардепа Надії Савченко з переговірником Володимиром Рубаном та затримано депутатку.

"Вдячний працівникам Служби безпеки та Генеральної прокуратури за врятовані життя людей внаслідок запобігання масових терактів і викритої російської спецоперації проти України. Також дякую офіцерам Збройних сил, які не піддалися на провокації і вчасно поінформували правоохоронні органи про злочинні задуми агресора і п’ятої колони", - наголосив президент.


Порошенко також зазначив, що проти України ведеться широкомасштабна гібридна війна з боку Російської Федерації, а метою спецоперації російських спецслужб було "посіяти хаос та знищити Українську Державу".


Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

ПРЕКРАСНАЯ НОВОСТЬ! Только, что Порошенко сообщил невероятную новость для всех украинцев МОЛНИЯ! Президент Грузии обратился к украинской власти и сделал неожиданое для всех заявление Вы будете смотреть это видео дважды... Появилась реакция россиян на поражение боевиков ДНР под Горловкой ТЕРМІНОВО! Савченко екстренно покинула Україну після виклику на допит. Втекла???Подробиці ТЕРМІНОВО: Порошенко вперше прокоментував затримання Савченко. Він таке сказав… “Менше двох літрів водки не випивала в день…”: Геннадій Москаль зробив різку заяву на адресу Савченко Великобритания высылает дипломатов РФ и замораживает все контакты с Москвой "Недолго музыка играла! Недолго карлик танцевал!" Крымский мост уже не работает: соцсети иронизируют ТЕРМІНОВО! Савченко екстренно покинула Україну після виклику на допит. Втекла???Подробиці