Популярное Новое

Оце так новина! США наклали санкції на Польщу!!! От вам і маленький Ізраїль та “велика” Польща.

2018-03-06 07:44:39 Просмотры 139
Реклама

Оце так новина! США наклали санкції на Польщу!!!

От вам і маленький Ізраїль таі “велика” Польща. Довийо… ?

Президент Польщі Анджей Дуда та прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький не зможуть відвідати Білий дім і зустрітися з Дональдом Трампом та іншими американськими високопосадовцями, поки до Закону про Інститут національної пам’яті не будуть внесені зміни.

Про це повідомляє польське видання Onet.

Ці санкції накладені на Польщу через Закон про Інститут національної пам’яті, у звв’язку з яким Польща має суперечку з кількома державами, в тому числі з Ізраїлем та Україною.

Після підписання закону про ІНП посол Польщі у Вашингтоні мав низку зустрічей з американськими чиновниками. Один із них, помічник держсекретаря з європейських та євразійських справ Уесс Мітчелл, заявив, що закон неприйнятний для США, оскільки він обмежує свободу висловлювання поглядів.

Уесс Мітчелл також повідомив, що до внесення змін у польський Закон про ІНП скасовується відправка ще однієї американської військової бригади на терени Польші та призупиняється фінансування США на військові потреби Польщі.

Таки, догрались поляки!

Rostyslav Demchuk

Джерело: tabloid.one
Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

И тут Ляшко покраснел от ярости... Зеленский грубо унизил лидера "Радикальной партии". Шедевральное видео "Недолго музыка играла! Недолго карлик танцевал!" Крымский мост уже не работает: соцсети иронизируют "Путин не переживет этого" Разрушение Керченского моста в Крым: опубликовано видео о крупной ошибке российских строителей Каждому русскому смотреть на повторе! "Не надо кричать Крымнаш!". Топ-пропагандиста Путина поймали на диком лицемерии (видео) “Поигрались россияне и хватит !” США решили деблокировать Керченский пролив силой… Прощай мост. ВИДЕО "Надя, если ты что-то будешь бросать, бросай в ту сторону" - Парасюк об оружии в сумочке Савченко (видео) "У Путина будет инфаркт!" - Порошенко решил внести изменения в Конституцию (видео) ТЕРМІНОВО: Порошенко вперше прокоментував затримання Савченко. Він таке сказав… "Путин не переживет этого" Разрушение Керченского моста в Крым: опубликовано видео о крупной ошибке российских строителей