Популярное Новое

На проекті "Стіна Яценюка" розікрали майже 17 млн грн

2018-07-05 08:32:33 Просмотры 17
Реклама

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про завершення досудового розслідування справи про розкрадання бюджетних коштів, виділених на проект "Стіна".

Як повідомляє прес-служба НАБУ, вісьмом особам повідомили про підозру і надали доступ до матеріалів справи для ознайомлення.

Після цього детективи НАБУ складуть обвинувальний акт, а прокурори САП направлять його до суду.

Посадових осіб Державної прикордонної служби України та представників бізнесу підозрюють у корупційних зловживаннях, в результаті яких інтересам держави завдано збитків у розмірі понад 16,68 млн грн.

Їм інкримінують скоєння кримінальних злочинів:

- начальнику управління капітального будівництва ДПСУ - ч.5 ст.191 ("Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем"), ч.3 ст.27, ч.2 ст.210 ("Нецільове використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету або надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їхнім перевищенням") Кримінального кодексу України;

- колишньому начальнику Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ - ч.5 ст.191, ч.1 ст.366 ("Службове підроблення"), ч.2 ст.210 КК України;

- старшому офіцеру Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ - ч.5 ст.191, ч.1 ст.366 КК України;

- директору ТОВ "АЗУ" - ч.5 ст.191 КК України;

- колишньому директору ДП "Чернігівський облавтодор" ДАК "Автомобільні дороги України" - ч.5 ст.191, ч.1 ст.366 КК України;

- директору і засновнику ТОВ "Будцентр "Витязь"- ч. 5 ст.191, ч.1 ст.366 КК України;

- одній з посередників - ч.5 ст.27, ч.5 ст.191 КК України;

- іншому посереднику - ч.5 ст.27, ч.5 ст.191, ч.3 ст.27, ч.2 ст.205 ("Фіктивне підприємництво") КК України.

За даними слідства, розкрадання коштів відбувалося через завищення обсягів фактично виконаних робіт у порівнянні із вказаними в актах прийому-передачі.

Також у документах були вказані роботи, які взагалі не виконувалися.

Детективи НАБУ ініціювали судові експертизи, виїздили безпосередньо на кордон, де разом з експертами здійснювали огляд ділянок для об'єктивної оцінки фактичного обсягу виконаних робіт і зіставлення їх із даними, які містяться в актах прийому-передачі.

Источник

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Россия в панике: в Украине объявили о создании мощной ракеты ТЕРМІНОВО: Прикарпаття йде під воду! Через підвищення рівня води на річках оголошено штормове попередження Митинг за "еврономера": активисты задержали сына Порошенко. Видеофакт МОЛНИЯ! Президент Грузии обратился к украинской власти и сделал неожиданое для всех заявление Сьогодні у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який оголошує вибори в Росії незаконними. Только что сообщили: в Донецке началась дикая паника после новости о “возврате в Украину” ТЕРМІНОВО!!! Сестра Савченко щойно зробила важливу заяву : Надя хоче... На это можно смотреть бесконечно: украинские БМП промчались через блокпост террористов "Крымский мост: всё трещит по плану". Очередное подтверждение прогнозов недолговечности Крымского моста сегодня всколыхнуло сеть.