Україна
2018-12-05 07:18:33 ( Просмотры 26 )

''Це гаряча війна!'' У Держдепі США прямо заявили про агресію Росії на Донбасі

Заступник помічника держсекретаря США з питань країн Східної Європи і Кавказу Джордж Кент заявив, що вважає дії Росії на Донбасі справжньою гарячою війною.

За його словами, незважаючи на відсутність прямих заяв агресора про це, він активно намагається дестабілізувати ситуацію в Україні і здійснює новий виток ескалації конфлікту. Точку зору Кента з цього приводу опублікувала "Європейська правда".

"Я не маю перед собою даних розвідки. Але відповідь дають події на Донбасі, де зброя не мовчить, де минулого тижня були одні з найгарячіших днів року. Це війна, гаряча війна! Стратегія Росія зовсім не така, як у XIX столітті: щоб нападати, не обов'язково оголошувати війну. Тепер головне — маскування", — відповів дипломат на запитання журналістів про те, чи зростає російська присутність на кордоні з Україною.

Джордж Кент

Крім того, Кент наголосив, що Росія не ухиляється від обраної у 2014 році тактики захоплення Криму і Донбасу і продовжує прикривати свої злочини цинічною брехнею про відсутність її армії на території чужої держави.

"Ми це бачили у Криму, коли вони нам розповідали про "ввічливих людей" і "зелених чоловічків", хоча вони були зовсім не ввічливими і не "чоловічками", а були бійцями російського спецназу. Так само не було мови про "трактористів" і "шахтарів" на Донбасі — замість цього були російські війська. Це було абсолютно очевидно і в Іловайську, і в Дебальцевому або у Щасті, де до нападу Росії не було стільки "бурятів", — зазначив представник Держдепу США.

Російський окупант

Источник

Вам также может понравиться