Просмотры 4422018-08-24 08:54:24
У Кремлі трапилася чергова істерика через дії українського керівництва. На цей раз Москва обурена ініціативою Порошенко поміняти радянське військове вітання на “Слава Україні!”.

У МЗС Росії обурені “спробою українських пропагандистів” закріпити у свідомості суспільства “нацистський клич”, зробивши його офіційним військовим вітанням. Такий жовчний коментар зробила Марія Захарова, передає прес-служба МЗС РФ.

Вона заявила, що нібито українське вітання, яке вперше прозвучить сьогодні на параді в Києві, у багатьох жителів України і за її межами асоціюється з УПА, Бандерою і їх “злочинами”. Захарова розкрила “підступний план” Києва, який, на її переконання, полягає в тому, щоб поміняти “незручне походження” українського вітання на нове позитивного змісту. Представниця МЗС знайшла підтвердження своїм словами, “блиснув” знаннями української історії, заявивши, що гасло “Слава Україні!” не використовувалася в традиційному козацькому привітанні. Також вона додала, що українські пропагандисти, намагаючись “провести шукану аналогію”, приписували авторство то Шевченко, то Чубинському.

Копнувши “глибше” в історію, Захарова прийшла до “геніального висновку”, що “Слава Україні!” бере свій початок в нацистській Німеччині.

“Як на мене, це огидно. Таким чином українська політична пропаганда намагається закріпити в підсвідомості українців особистість Бандери і діяльності незаконної в Росії організації УПА. Коріння гасла – 100% калька з відомого німецького націонал-соціалістичного вітання. Не буду його вимовляти. Це просто бридко і огидно. Крім однакової синтаксичної побудови, наголоси на тих же смислових моментах. Це повна копія нацистського аналога”, – сказала Захарова.


Джерело

Вам также может понравиться