Здоров'я
2018-07-27 09:50:22 ( Просмотры 75 )

Ирина Цымбалюк: Гроші на вітер: 13 препаратів, які гарантовано не працюють

Якщо питання стосується здоров’я, то які можуть бути жарти. Намагаючись скоріше одужати, кожен ладен віддати все и вірити будь-чому.

Нажаль, часто на поличках аптек можна знайти ліки, які здатні максимум на "запудрювання мізків" - обіцяють багато, а от не допомагають взагалі (в кращому випадку, в гіршому – можуть нашкодити. До того ж, їх вартість іноді достатньо висока, тому довіра пацієнтів зростає ще більше: дорого = ефективно.

Які ж ліки варто ігнорувати, аби не витратити гроші даремно? Давайте з ними знайомитись.

Канефрон


Показання: застосовується при захворюваннях сечовивідної системи. Має протизапальну, антиоксидантну (протівоокіслітельним), спазмолітичну, сечогінну і обезболивающе дію.

Протипоказання:Канефрон протипоказано при підвищеній чутливості (алергії) до активних або другорядних компонентів, алергії на рослини сімейства тирличевих, зонтичних, трояндових, ясноткових. Також його не застосовують за виразковій хворобі або ерозивному пошкодженні стінок шлунка, 12-палої кишки, а також не призначають дітям до 6 років.

Драже протипоказано людям з недостатністю ферменту лактази, гиполактазии (нездатності засвоювати лактозу), порушення всмоктування вуглеводів в кишечнику (глюкозо-галактозної мальабсорбції), дефіциті ферментів сахарази, ізомальтази, непереносимості фруктози.

Розчин не приймають при виразковій хворобі шлунку або 12-палої кишки в період її загострення. Містить 19% етиловий спирт, тому її не варто застосовувати у людей з алкоголізмом, при високому ризику важких ускладнень з боку печінки, головного мозку (при захворюваннях печінки, захворюваннях мозку, епілепсії).

Афлубін

Показання: Застосовують для профілактики і лікування ГРВІ, грипу, запальних процесів в дихальних шляхах, а також парагрипу, лікування ревматизму і запальних процесів в суглобах. Активізує захисні функції організму, збільшуючи його опір інфекціям, запобігаючи виникненню ускладнень.

Має жарознижуючу, протизапальну, імуномодулюючу, знеболюючу, дезінтоксикаційну дію. Активізує неспецифічні захисні фактори місцевого імунітету. Нормалізує захисні властивості слизових носа і бронхіального дерева. Знижує виробництво ексудату, виникнення набряклості.

ПротипоказанняАфлубін не застосовується в разі алергії на один з активних речовин даного лікарського засобу

Інозин

Показання: Інозин широко призначається і застосовується при наявності ішемічної хвороби серця, міокардіодистрофії, дистрофії серця, на тлі гормонального дисбалансу, постінфарктному стані, гепатиті, пороках серця, цирозі печінки, порушеннях ритму серця, станах після глікозидної інтоксикації, міокардиті, дистрофії серця на фоні важких навантажень, профілактиці лейкопенії на тлі впливу радіоактивного випромінювання, дистрофії серця.

Протипоказання: препарат не приймають при наявності підвищеної індивідуальної чутливості до інозину, при хворобах суглобів і тканин, порушення обміну речовин, при підвищеному рівні сечової кислоти в крові.

Оциллококцинум

Показання:Оціллококцінум використовується для лікування грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій легкій і середнього ступеня тяжкості. Також використання препарату в профілактичних цілях показано в період сезонних епідемій респіраторних вірусних інфекцій і грипу.

Протипоказання: не призначається пацієнтам, які страждають непереносимістю екстракту печінки качки барбарійской, або тим, у кого раніше була виявлена ​​гіперчутливість до гомеопатичних препаратів. Від його прийому варто відмовитися тим, хто страждає непереносимістю або дефіцитом лактози, глюкозо-галактозною мальбсорбцією.

Амізон

Показання:Амізон призначається для лікування/профілактики: грипу, вітряної віспи, кору, мононуклеозу, краснухи, епідемічного паротиту (свинки), хвороби котячих подряпин (фелінозу), застосовується в складі комплексного лікування вірусно-бактеріальних, вірусних і бактеріальних ангін, пневмоній, шкірно-суглобової форми еризипелоїду, герпетичної інфекції, вірусних менінгіту і менінгоенцефалітую.

Протипоказання: Не можна приймати при алергії на препарати йоду, не застосовується при важких органічних ураженнях печінки чи нирок. Слід c обережністю призначати ці ліки пацієнтам c захворюваннями щитовидної залози, особливо при підвищеній її функції (гіпертиреозі). Містять лактозу, тому не рекомендується при непереносимості галактози, недостатності ферменту лактази, синдромі порушення всмоктування глюкози і галактози.

Тонзілотрен

Показання: Призначений для лікування гострої ангіни (фолікулярної, катаральної і лакунарной) і хронічного тонзиліту. Також призначається в комплексній терапії для швидкої регенерації слизової глотки після проведення тонзилектомії (видалення піднебінних мигдалин).

Протипоказання:Тонзилотрен не призначається підвищеній чутливості до хрому та лактози. З особливою обережністю лікарський призначається пацієнтам, які страждають на гіпертиреоз.

Кавінтон

ПоказанняКавинтон застосовують при різних типах порушення мозкового кровообігу, при симптомах психічних і неврологічних порушень у хворих, які страждають цереброваскулярною недостатністю, що виявляється зниженням пам'яті, запамороченнями, вираженими головними болями і руховими розладами, для усунення або зниження вазовегетативних симптомів в клімактеричному періоді. Також призначається при захворюваннях очей судинної етіології, зниженні слуху токсичного або судинного генезу та при хворобі Альцгеймера.

Протипоказання: Порушення серцевого ритму, вагітність, знижений судинний тонус, нестабільний артеріальний тиск. Ін'єкційна форма препарат несумісна з гепарином і не вводиться підшкірно

Анаферон

Показання:Анаферон застосовується в лікуванні і профілактики гострих віруcних інфекцій. Його використання показано в складі комплексного лікування і профілактики інфекцій, які викликані герпесвірусами. Застосовується в складі комплексного лікування і профілактики бактеріальних інфекцій та вторинних імунодефіцитних станів.

Протипоказання: Не використовується в терапії пацієнтів, у яких є гіперчутливість до його кoмпонентів.

Аміксин ІС

Показання: Призначається Аміксин для лікування та профілактики грипу, інших OPВІ. Може призначатися для лікування вірусного гепатиту, герпетичної інфекції, цітoмегаловірусной інфекції і т.д.

Протипоказання: не можна призначати Аміксин при підвищеній чутливості (алергії) на складові ліки, a також алергічної реактивності на подібні фармакологічні засоби в минулому

Сінупрет

ПоказанняСинупрет показано до застосування при хронічних або гострих запаленнях придаткових пазух (синусів) носа, які супроводжуються утворенням в'язкого слизу.

Протипоказання: Не можна призначати при індивідуальній підвищеній чутливості (алергії) до компонентів ліків та при дефіциті ферменту лактази, порушення всмоктування в травному тракті глюкози і галактози, дефіцит ферментів ізомальтази, сахарази, непереносимість фруктози, лактози, галактози) , оскільки Синупрет містить лактози моногідрат, глюкози сироп, сахарозу.

З обережністю приймають при епілепсії, порушенні роботи печінки, травмах або захворюваннях головного мозку (застосування допускається після консультації з лікарем)

Ременс

ПоказанняРеменс в використовується в лікуванні аднекситів, ендометритів і клімактеричного синдрому, при порушені менструального циклa (аменорея, дисменорея, синдром передменструального напруження).

Протипоказання: Не використовують, якщо у хворої є порушення в роботі печінки і непереносимість компонентів препарату. Відносним протипоказанням вважається алкоголізм, черепно-мозкові травми і захворювання головного мозку.

Біопарокс

Показання: Антибактеріальний та протигрибковий препарат, наслідком дії Біопароксу є загибель мікроорганізму - збудника інфекції.

Протипоказання: Протипоказаний при алергії на один з компонентів.

Умкалор

Показання: Лікування гострих та хронічних інфекцій дихальних шляхів і ЛОР-органів (бронхіт, синусит, тонзилярна ангіна, ринофарингіт).

Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів препарату, схильність до кровотеч, прийом лікарських засобів, які уповільнюють процес згортання крові, тяжкі захворювання печінки і нирок.


Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Источник

Вам также может понравиться