Просмотры 9542018-03-09 08:31:37
Сьогодні всі українці із захватом спостерігають за подіями, які розвиваються у 8 сезоні улюбленого вокального телешоу «Голос країни». Усі з нетерпінням чекають на момент, коли нарешті стане відомим ім’я нового переможця і з чиєї ж команди він буде цього разу. Та чи пам’ятаєте ви фаворитів попередніх сезонів? Чи цікавить вас як склалась їхня доля?

Хлопець має страшну ваду здоров’я – з дитинства він майже нічого не бачить, але його вокальний талант у 2011 році допоміг розвернути одразу чотири крісла зіркових тренерів на сліпих прослуховуваннях.  Своїм наставником хлопець тоді обрав російську співачку – Діану Арбеніну і не помилився: вона допомогла йому розкрити свій талант з усіх можливих сторін і цим самим допомогла йому перемогти.

Завдяки перемозі у конкурсі Іван підписав дуже вигідний контракт і сьогодні на його творчому рахунку  вже два сольні альбоми, однак особливої популярності артист, на жаль, так і не отримав.

Через декілька років, в житті Ганзери сталась жахлива трагедія – він втратив матір. Чоловіку досі важко говорити і думати про це, тож жодних коментарів пресі він не давав.

Та є в житті Івана і хороші зміни: він щасливий чоловік та не менш щасливий батько. Ось уже декілька років Ганзера живе у шлюбі з красунею Олею – у пари підростає донечка.

Іван – патріот, свою країну любить понад усе, тож не зміг залишитися осторонь складної ситуації на Сході нашої країни. Допомагає тим, чим може – піднімає бойовий дух воїнів своїми піснями. Ганзера належить до 5 українських зірок, яких на фронті можна зустріти найчастіше.

Каже, що оптимізму наших захисників можна тільки позаздрити, а свою допомогу нічим особливим не вважає.


Джерело: ukrmedia.top

Вам также может понравиться