Просмотры 1772018-03-09 08:10:12
Служба безпеки України затримала 8 березня керівника українського центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана при спробі перетину кордону з забороненим "товаром". Ця інформація надійшла відразу від двох людей.

"Рубана пов'язали. Зі святом, дівчатка!", - написав у своєму мікроблозі в Twitter журналіст Олег Челахов.

Про подробиці розповіла відомий український волонтер Гайде Різаєва з посиланням на джерела в СБУ.

"Ай да Рубан! Ай да "генерал"! Багатьом відомий в своїй дивовижної здатності привласнювати собі звання "генерала-обмінника", "героя-визволителя" Рубан Володя (він же Гарбузюк) "залетів" під можливість поповнити "обмінний фонд України". Він був затриманий нещодавно в Майорську нашими спецслужбами", - повідомила вона.

НОВИНИ
Полонених міняти? СБУ спіймала Рубана на брехні про поїздку в "ДНР"
Затримання відбулося на дорозі між окупованою Горлівкою та підконтрольним Україні містом Бахмут.

"На совісті цього "не знаю, як його назвати" сотні зданих в полон за "красивою і продуманою ФСБ" схемою наших хлопців. Сотні покалічених доль і смертей, смерть мого батька і моєї дитини, якій від побиттів у полоні так і не дали з'явитися на світ. "Схемки і темки" даної людини часто були успішними. Але, скільки мотузочці не витися - кінець все одно буде. І з цим "кінцем" зіткнуться всі, хто в цій антиукраїнській схемі", - зазначила волонтер.

Вона додала, що інформація надана з достовірних джерел.

"Так що "готуйтеся ще 3 хлопчика і 2 сестрички-героїні"! Я думаю, що обміняємо ми вас гідно 1/30, як мінімум. Інформація надана з достовірних джерел спецслужб України", - резюмувала Різаєва.

Chelahov@chelahov

Рубана повязали)))) С праздником, девочки!)

Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційність

27 лютого 2017 року СБУ затримала при перетині лінії розмежування. Спеслужби пояснили, чому затримали керівника українського центру звільнення полонених "Офіцерський корпус".

Источник: tabloid.one

Вам также может понравиться