Просмотры 78501 сентября 2019
Народний депутат Тетяна Чорновол звинуватила у корупційній діяльності прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Свою інформацію вона виклала у ток-шоу “Прямий єфір” на телеканалі “Прямий”.

“Скажу про прем’єр-міністра України. Це – Олексій Гончарук.

Почну з того, що ця людина дуже довгий час працювала в будівельній фірмі, яка “кидала” людей на квартири. А тепер, увага, одночасно він очолював асоціацію постраждалих інвесторів квартирних. Тобто одночасно “кидав” людей на квартири, забезпечував юридичний супровід цьому “кидайлову”, а також очолював асоціацію допомоги постраждалим інвесторам. Класно, да?”, – розповіла Чорновол.

За її словами, це відбувалося ще до приходу Гончарука у політику.

“А потім Олексій Гончарук пішов у політику. Пішов у політику на посаду радника міністра екології, такого собі Ігоря Шевченка. Цього Ігоря Шевченка по квоті через “Батьківщину” призначив відомий олігарх-корупціонер, такий собі Онищенко-Кадиров, який до сих пір, до речі, в бігах за кордоном. Чим займалися Ігор Шевченко і його радник Олексій Гончарук.

Цих кілька місяців… а Шевченко недовго був міністром екології, трошечки більше пів року. Ці півроку головне, чим займалася ця парочка – вони таємно відчужували чорноморський шельф для Онищенка-Кадироа. Це, до речі, офіційна інформація, що це робилося під міністром Ігорем Шевченком. Тому що можна зайти і в інтернеті знайти абсолютно доконані документи про те, що чорноморський шельф таємно передавався тим компаніям, в засновниках яких особисто Онищенко-Кадиров”, – заявила депутат.

“У Ігоря Шевченка не виходило тільки на останньому етапі видачі ліцензій. Тому що видає ліцензії такий підрозділ Міністерства екології, як Держгеонадра. От на цьому все і застопорилося.

Керівник Держгеонадра не пропускав видачу цих ліцензій. І саме тому ви побачите в інтернеті, що це збігає з тим часом, коли Ігор Шевченко наполегливо хотів призначити на керівництво Держгеонадр Олексія Гончарука. Але вийшла одна проблемка. В цей момент Шевченка зловили в цей момент на корупції з Онищенком.

Під час екологічного лиха в Україні, коли горіла нафтобаза під Києвом, Ігор Шевченко на літаку літав з Онищенком в Ніццу і назад. Вони якраз і вели переговори, як Онищенку віддати надра. І спочатку Арсеній Яценюк підняв це питання, а потім Верховна Рада Шевченка звільнила. І накрилася у них ця от прекрасна корупційна афера”, – додала Чорновал.

Далі, як повідомила Чорновол, Гончарук “допомагав” інвесторам.

“Оцініть “красоту гри”, яка дуже схожа на цю “допомогу” постраждалим інвесторам. Після того, як ця афера накрилася, Олексій Гончарук зразу виходить на прес-конференцію і розповідає про цю корупційну схему та звинувачує в цьому Арсенія Яценюка. Він говорить, що Арсеній Яценюк для себе “дерибанив” надра. Хоча кожен бажаючий міг зайти в реєстр і побачити, що за цим всім стоїть Онищенко.

А до речі, Онищенко – це та людина, яка найбільше “мочила” Арсенія Яценюка. І навіть потім він хвалився у своєму інтерв’ю, що він знищив Яценюка як політика, плативши ЗМІ, плативши громадським організаціям. По-моєму, 30 мільйонів доларів – він назвав цю суму, за яку він дискредитував Арсенія Яценюка. Тому ця от брехня, з якою все подавалося…” – зазначила Чорновол.

Після цього, за її словами, Гончарук стає радником наступного міністра.

“Ну, не зовсім міністра, а виконуючого обов’язки міністра екології. Але після Шевченка виконуючим обов’язки міністра екології знов-таки стає людина Шевченка, тобто призначений ще Шевченком свій зам. Це така процедура. Тобто, якщо міністра знімають, його перший зам стає виконуючим обов’язки. Це такий собі Курикін.

Олексій Гончарук не звільняється, і він стає радником вже цього наступного виконуючого обов’язки міністра, який є теж людиною Шевченка та Онищенка. І ще він його радник досить-таки довгий час. Але за цей момент Курикін через півроку знову злітає. Тому що його зловили на корупційній схемі “дерибану” “кіотських коштів”. Вже з наступним міністром радник Олексій Гончарук таким чином потрапляє в корупційний скандал.

Але, що найбільш дико, все це ніяк не перешкодило його кар’єрі. Він зразу організовує якийсь там офіс реформ і починає виходити на прес-конференції і розповідати про свою боротьбу проти якраз тих схем, про які я вам сказала, в яких він безпосередньо приймав участь. Він більше року вхожий в якості радника в Міністерство екології, в якому відбуваються всі ці події. Крім того, там ще така одна дуже брудна історія.

Таємно відчужувати надра Шевченку й Онищенку давала постанова уряду Азарова, по якій можна було без конкурсу віддати ліцензії. І Гончарук постійно виходить на прес-конференції, говорить про ту злочинну постанову, але міністерство, в якому він працює, ніяк не ініціює скасування цієї постанови.

А ініціювати скасування цієї постанови може тільки Міністерство екології. І ця постанова була скасована, тільки коли всі ці кадри Шевченка, Онищенка, в тому числі Гончарук, були вигнані з міністерства. Тільки коли Міністерство екології очолили нові люди, ця постанова тільки тоді була скасована.

Ось така проста історія людини, яка зробила собі кар’єру на брехні, аж до прем’єр-міністра. А тепер ми побачимо, як ми будемо керувати виконавчою владою”, – підсумувала політик.

Джерело

Вам также может понравиться