Україна
2018-07-13 07:58:14 ( Просмотры 49 )

"Подарунок до Дня Росії": в Харківському університеті розгорівся скандал через вишиванки

У Харківському національному університеті ім. Каразіна викладач знизила бали студентам, які прийшли до неї на іспит у вишиванках.

Про це написала в Facebook-паблік "Україномовна Україна!" мати однієї зі студенток Світлана Яковенко.

За її словами, це сталося ще місяць тому 12 червня, якраз коли в РФ відзначається День Росії.

"Місяць мовчали. Нерви здали. Напишу. У Харкові в університеті ім. Каразіна студентам, які прийшли на іспит у вишиванках, знизили бали. Для викладача це був святий день - День Росії. Її обуренню не було меж. Тепер дівчата не будуть отримувати стипендію", - повідомила мати студентки.

Також в коментарях до посту вона повідомила, що викладачкою, яка знизила оцінки, була доктор мистецтвознавства, професор Лариса Савицька.

За словами жінки, викладач нібито зізналася, що занизила оцінки свідомо іншим студентам, які зайшли здавати іспит після її дочки і її одногрупниць, які також були у вишиванках.

Яковенко тепер переживає, що у неї почнуться проблеми, а її дочка так і не закінчить університет.

В університеті на це відреагували створенням спецкомісії, яка буде розбиратися в цій ситуації, йдеться на сторінці закладу в Facebook.

"Мати студентки бачить в ситуації політичний підтекст. Офіційних звернень до університету не надходило. Апеляції ніхто не подавав", - підкреслили в університеті.Источник

Вам также может понравиться