Просмотры 2642019-09-12 03:59:36
Звільнені в’язні Кремля проводять зустрічі з екс-президентом України Петром Порошенко всупереч “побажанню” Офісу нинішнього лідера країни Володимира Зеленського.

“Путч” запевняє, що Офіс Зеленського настійно рекомендував звільненим колишнім в’язням Кремля не вступати в контакти з  Порошенко . Не всі послухалися.

” Підтвердився наш інсайд. Звільнені полонені Кремля проігнорували вимогу Офісу Володимира Зеленського і почали відкрито зустрічатися з Петром Порошенко “, – повідомив ресурс. Доказом того є зустріч екс-президента з Володимиром Балухом.

“Путч” звернув увагу на ключове заяву Балуха на цій зустрічі.

” Єдине, чого ми ніколи не хотіли і не хочемо – це щоб за наше визволення України заплатила своїми національними інтересами. Це найбільші побоювання наше “, – сказав колишній в’язень Москви. Це саме той момент, через який Зеленського серйозно критикували в останні місяці. Українці побоюються, що новий президент в домовленостях з Кремлем “здає” Україну.

Варто відзначити, що, крім Балуха, Порошенко провів  зустріч і з моряками ВМС України, які майже рік провели в катівнях російських в’язниць. Бачився він і з Романом Сущенко.

Джерело

Вам также может понравиться