Просмотры 1012018-08-29 08:56:33

У мережі з'явилося відео з пронизливими спогадами українських воїнів, яким вдалося вижити в Іловайському котлі.

Так, старший водій 8-ї Полтавської окремої санітарної роти Олександр Таран розповів, що на той момент бійці, які вирушали на місце трагедії, зовсім нічого не знали і навіть не припускали, що на них чекає. Відео з відвертими сповідями бійців опублікував полтавський телеканал "Лтава" на своїй сторінці у Facebook.

"Напередодні іловайських подій ми висувалися на лінію зіткнення, але у нас не було про це жодної інформації взагалі. Куди ми їдемо, приблизний маршрут, що там відбувалося ми на той час не знали", - зазначив чоловік.

У свою чергу, водій-санітар Ігор Бернацький поділився ще жахливішими подробицями про катастрофічні наслідки злочину російського агресора. Так, він розповів, як йому довелося евакуювати із зони масової бійні сотні тіл загиблих українських Героїв.

"Хлопці наші лежали на полях чорні вже, напевно, три доби. Бабуся їхала на велосипеді, розповіла: їх там за кукурудзою - море. Ви, каже, не там їх збираєте. А ми збирали там, де нам дозволили збирати, шістсот трупів" , - згадує він.

Також про трагічні події кінця серпня 2014 року розповіла дружина Олександра Тарана. За її словами, відновити будь-який зв'язок із чоловіком вона змогла лише за добу після його виходу з котла, який жінка порівняла з пеклом.

"Доба без зв'язку - це взагалі шок був. Я зверталася, до кого могла: де поділася рота, що з ними відбувається. Там пекло! Чоловік за добу подзвонив і каже: "Таню, це не Афган!" - процитувала Тетяна чоловіка.

Источник

Вам также может понравиться