Популярное Новое

Мережу вразили неймовірні кадри посадки українського літака-гіганта АН-225 “Мрія” у Болівії.Відео

2018-07-01 11:11:42 Просмотры 75
Реклама
Найбільший в світі літак, український Ан-225 “Мрія”, під час посадки в Болівії, пролетів під проводами лінії електропередач.

Про це свідчать відео, зняті очевидцями і опубліковані в соціальних мережах.

На записах можна побачити, як гігантський літак пролітає під проводами, над самою землею, на якій стоять знімаючі і фотографуючі його люди.

Варто зауважити, що Ан-225 “Мрія” визнаний найбільшим і найпотужнішим в світі транспортним літаком, – він важить 640 тонн, здатний везти ще 200 т. У Книгу рекордів Гіннеса внесено 240 рекордів “Мрії”.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Насувається шторм: українців попередили про різку зміну погоди “Ми гатови дайті с вамі да самова АДА!” – Як донецька “маладьож” вітала батю Захарченка з днем народження. Відео Легенди більше немає... Померла людина яка фактично творила український спорт Авто на еврономерах: стало известно, как будут ловить нарушителей "Крым отдавать, с Донбасса вывести войска, Вову на виселицу" - Россияне в Москве шокировали неожиданными ответами на вопросы об Украине РЕЗОНАНС! Військові записали шокуюче відео на якому розповіли просто жахливі деталі. Хто за це має відповісти? “Український воїн спить у воді та їсть гнилу їжу!”Жорсткий виступ Олега Березюка з трибуни Верховної Ради.Відео Калининград - Германии, Курилы - Японии: озвучены сценарии разрушения России Пам’ятаєте як наші хлопці обіцяли помститись до ранку за побратимів. Тепер рахуйте.