Популярное Новое

"Це стовідсотковий агент Кремля,якого нам підіслали у вигляді жертви"-Анастасія зробила гучну заяву про відомого українського депутата!

2018-03-17 10:18:30 Просмотры 443
Реклама
Відома українська співачка Анастасія Приходько зробила резонансну заяву про нардепа Надію Савченко.

“Це стовідсотковий агент Кремля, якого нам підіслали у вигляді жертви. І дуже небезпечний гравець на політичному ринку. Крім неї, ніхто з Плотницьким не зустрічався, вона спокійно їздить в Донецьк, розмовляє – це ж маячня!” – зазначила Приходько в інтерв’ю Persona.top.


Виконавиця додала, що сама спершу теж дуже повірила у Надію Савченка, але пізніше розчарувалася.

Можу сказати чесно: це був мій прокол. Як людина, яка сім років прожила у Росії, я повинна була відразу “розкусити” цей медійний образ. Забула про це. Пізніше я зрозуміла, що Надія — ні хріна не герой! Мені соромно, що я прокололася і “повелася” на політичні маніпуляції Кремля,
– сказала Анастасія.

Окрім того вона додала, що як зараз можна вірити людині, яка оголосила голодування і при цьому “гладшає на очах”. Анастасія Приходько переконана, що Надія Савченко повернули в Україну для її участі у виборах президента.

“Не здивуюся, якщо Савченко піде на президентські вибори 2019 року з гаслами “Я — ваша Надія!”, “Я об’єднаю Україну!!!” – наголосила виконавиця.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Сенцов умирает: военный эксперт заявил об отравлении украинского режиссера (ВИДЕО) Мережу вразили неймовірні кадри посадки українського літака-гіганта АН-225 “Мрія” у Болівії.Відео “Их тут человек 500! Кричат “Путин – …..!Ла-ла-ла-ла”!Быстрее приезжайте!”Пранкер огненно разыграл полицию Ростова накануне ЧМ-2018.Видео "Пока вы, б**ди, не станете на колени перед каждым ребенком, я все ваши трагедии на х*ю вертел" - Аркадий Бабченко И тут Ляшко покраснел от ярости... Зеленский грубо унизил лидера "Радикальной партии". Шедевральное видео "Ба-бах, всрал*сь?" - Савченко снялась в жестком провокационном видео "Наші карпати їдуть за кордон" - Украинцев возмутили разоблачительные кадры Только что сообщили: в Донецке началась дикая паника после новости о “возврате в Украину” Снимали порно: в Кривом Роге супружеская пара насиловала свою 4-летнюю дочь