Україна
2018-08-06 03:52:25 ( Просмотры 217 )

Затиснув гранату руками: патрульний із Дніпра став героєм у мережі

Посеред вулиці у Дніпрі поліцейський врятував чоловіка, який тримав гранату без чеки. Патрульний затиснув "Ф1" своїми руками і чекав, поки не приїдуть вибухотехніки. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив колега героя Андрій Грицюк.

Як з'ясувалося, над жителем Дніпра пожартували друзі і вручили тому гранату з висмикнутою чекою. На допомогу чоловікові прибув патрульний Олександр.

"Знайомтеся - це Саша. Сьогодні Саша - герой. Він затиснув своїми руками гранату без чеки, яку тримав в руках один чоловік. Це так його друзі вирішили пожартувати над ним, вручили в руки гранату Ф1 і зняли чеку", - написав Андрій Грицюк.

Патрульний тримав гранату і чекав приїзду вибухотехніків. Руки довелося обмотати скотчем. За словами Андрія, вона виявилася без тротилу, але тоді правоохоронці про це не знали.

"Поки чекали вибухотехніків, руки дуже втомилися і довелося обмотати їх скотчем. Саша з честю виконав свій обов'язок. Граната виявилася не бойовий, тобто без тротилу", - підсумував поліцейський.

Такий вчинок викликав захоплення користувачів соцмережі. Станом на ранок 6 серпня, пост про героя Олександра зібрав майже чотири тисячі лайків і понад триста коментарів.


Источник

Вам также может понравиться