Україна
2018-09-27 08:55:24 ( Просмотры 197 )

''Використали, як презервативи'': Ніцой жорстко розкритикувала ''95 Квартал''

Письменниця Лариса Ніцой написала жорсткий пост про студію "Квартал 95", розкритикувавши ставлення коміків до української мови.

"95-тий квартал, вас розвели як лохів. Використали, як презервативи. До сьогодні 95 квартал намагався балансувати між українською і російською публікою. Треба, щоб квиточки різні глядачі купували, тож московський гумор присмачували сльозливою пісенькою про Україну і думали, що це і є український патріотизм. Довгий час так і канало. Перший ляп відбувся з Кошовим, який заявив, що українську знає, але принципово нею розмовляти не буде. Краще б уже мовчав", - наголосила вона на своїй сторінці в Facebook.

За словами Ніцой, краще б Кошовий сказав, що ще не вивчив українську мову. Громадяни країни йому це могли б пробачити. Але він відкрито заявив про свою зневагу.

"Ну і другий ляп, конкретний, по вуха, усього Кварталу - замість вивчити мову й об'єднатися з Україною, 95 квартал знімає свіженький ролик і влаштовує мовний срач. Ціле кіно знімає. І ніби все в ньому правильно сказано: олігархи ділять країну, ділять народ, ділять мову, щоб нас, українців розсварити. Однак, вийшла нестиковочка. Ролик із такими правильними словами насправді про що? Про те, щоб Україна й українці й надалі не говорили українською мовою", - пояснила письменниця.

Вона додала, що ролик про те, що українська мова розколює країну, і головне - це економіка.

"Якби 95 квартал хоч трохи розмовляв українською, то час від часу потрапляв би в українське інформаційне поле, і звідси знав би, що для українців питання мови – це питання їхнього життя. Виступаючи проти мови, 95 квартал виступив проти українського життя. Немає мови – немає нації. 95-тий квартал виступив своїм роликом проти української нації", - наголосила Ніцой.

За її словами, шоумени відстали від життя і тренду, і знаходяться в московському інформаційному полі, розмовляючи російською.

"Перебуваючи у своєму паралельному московському світі, до них ще й досі не дійшло – українське життя семимильними кроками іде в бік української України. Чпокнули вас, рєбяткі. Вашими руками зняли ролик проти українців, використали вас проти українців, а ви й не зрозуміли. Як телята. Чи ви все розумієте? Тоді ви хочете сказати, що ви злісні, агресивні українофоби? Ой, ой, ой, тільки не треба у своє виправдання на новому концертику сльозливої пісеньки про Україну. Уже не діє. Що, опудалом мене покажете, як усе українське? Чекаю не дочекаюся", - додала письменниця.

Вона порадила студії сісти за вивчення державної мови і вилізти з "московської консервної банки".

"Підіть у душик, відмийтеся добре – і сідайте вчити мову. Українці - добрі, пробачать. Не за горами час, коли Україна буде українською. Вона вже нею стає повним ходом. Але ж, щоб це знати, треба вилізати хоч іноді з московської консервної банки", - заявила Ніцой.

Источник

Вам также может понравиться