Україна
2018-08-02 03:45:37 ( Просмотры 9 )

Потрібна термінова допомога! До київського госпіталю привезли поранених українських захисників

У київський Головний військовий клінічний госпіталь надійшов черговий борт поранених на Донбасі українських військових. Серед них є солдати у важкому стані.

Відповідний пост на своїй сторінці у Facebook опублікувала волонтер Наталя Юсупова. Вона зазначила, що наші захисники потребують допомоги.

"Привезли бійців з ампутацією, лежачих, з важкими ранами. Потрібна кров. Здати її можна в центрі крові на території госпіталю, з понеділка по четвер з 9-12. Адреса: Київ, вул. Госпітальна, 18, метро "Печерська". При собі обов'язково мати паспорт", - написала Юсуп

Вона також повідомила, що пацієнтам можна приносити пелюшки, щоб підкладати під рани, прості футболки і шорти. З продуктів завжди є потреба в чаї, каві, цукрі, ковбасі, сирі, йогуртах, воді, фруктах, овочах і печиві. Також можна приносити препарати "Дексалгін" і "Кетанов".


"Це найнеобхідніше і те, що потрібно завжди! Ми також передаємо продукти нашим воїнам у госпіталь в Ірпені, так що, будь ласка, допомагайте!" - закликала волонтер.

Зв'язатися з Наталею Юсуповою можна за номером телефону 067 309 8899. Крім цього, допомогти можна, перерахувавши будь-яку суму на картку ПриватБанку з номером 4176 4900 0009 0459 (на ім'я Ветвицької Наталії).

Источник


Вам также может понравиться