Просмотры 1272018-07-26 09:25:26

У Конотопі Сумської області побилися на сесії міської ради прихильники чинного мера з його противниками, в результаті чого постраждали четверо поліцейських.

"Під час роботи депутатського корпусу неодноразово виникали словесні конфлікти між прихильниками міського голови та його опонентами. Обидві сторони зібрали в залі своїх прибічників, котрі свідомо провокували конфлікти та бійки. Оскільки на засіданні були присутні містяни та громадські активісти, працівники поліції стали стіною між протиборчими сторонами, щоб не допустити масових безладів та жертв серед громадян", - повідомила прес-служба поліції.

За словами заступника начальника ГУ НП області Олега Кузмінкова, правоохоронці вивели із зали 50 найбільш активних порушників порядку і доставили їх до поліції.

"Під час сутичок постраждали четверо працівників поліції. Я ще раз підкреслюю - поліція поза політикою. Задля забезпечення спокою громадян та порядку в місті ми будемо вживати всіх заходів, передбачених чинним законодавством", - сказав Кузмінков.

У поліції додали, що слідчо-оперативна група Конотопського відділу дасть принципову правову оцінку події.

Источник

Вам также может понравиться