Просмотры 1102018-07-26 09:25:26

У Конотопі Сумської області побилися на сесії міської ради прихильники чинного мера з його противниками, в результаті чого постраждали четверо поліцейських.

"Під час роботи депутатського корпусу неодноразово виникали словесні конфлікти між прихильниками міського голови та його опонентами. Обидві сторони зібрали в залі своїх прибічників, котрі свідомо провокували конфлікти та бійки. Оскільки на засіданні були присутні містяни та громадські активісти, працівники поліції стали стіною між протиборчими сторонами, щоб не допустити масових безладів та жертв серед громадян", - повідомила прес-служба поліції.

За словами заступника начальника ГУ НП області Олега Кузмінкова, правоохоронці вивели із зали 50 найбільш активних порушників порядку і доставили їх до поліції.

"Під час сутичок постраждали четверо працівників поліції. Я ще раз підкреслюю - поліція поза політикою. Задля забезпечення спокою громадян та порядку в місті ми будемо вживати всіх заходів, передбачених чинним законодавством", - сказав Кузмінков.

У поліції додали, що слідчо-оперативна група Конотопського відділу дасть принципову правову оцінку події.

Источник

Вам также может понравиться

''Ми повинні'': ''Інтер'' вибачився за українську мову в ефірі

Де поліція? Ходить бабусь на ринку штрафує за проліски, а тут вагонами крадуть: українці розлючені через цинічне розкрадання лісу

Увага! Потрібен розголос! Народ повинен знати своїх героїв! Розповім про тих самих шакалів, сьогодні вони хотіли взути молоду сім’ю з двома дітьми!, — блогер (ВІДЕО)

До -7: синоптик уточнила прогноз погоди в Україні

"Это лютый 3,14-здец!" - Алексей Мочанов – не поверил фоткам в сети, проверил лично (видео)

"Мост падает сразу после открытия": блогер Гай опубликовал видео, предупредив россиян о проблемах

Популярное Новое Facebook "Знову #@ї6@ли! Ціни не знизяться, а - навпаки!" - Розмитнення 2019! Законопроект №8487! (відео)

“Хлопці, ви, мене що давити будете?” Журналіст спіймав у Києві поліцейських на хабарі. А, ось, що було далі…