Просмотры 7132018-11-26 09:31:55
Екс-президенти України не підтримують рішення діючого президента Порошенка щодо запровадження воєнного стану в країні.

Кравчук, Кучма і Ющенко не підтримують Порошенка у рішенні запровадити воєнний стан / фото прес-служба АП

Колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко висловилися щодо доцільності введення воєнного стану у зв'язку з агресією Росію у Керченській протоці. 

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у зверненні трьох екс-президентів до Верховної Ради, яке перед позачерговим засіданням парламенту оголосив Кравчук. 

У документі, зачитаному першим президентом, висловлювалися сумніви щодо  оголошення воєнного стану, як найкращої відповіді на агресивні дії росії у морі. Зазначалося, що оскільки воєнний стан "обмежує права і свободи громадян" і є ризик щодо створення хаосу у державі, президенти висловлюють сумнів щодо доцільності таких дій.


Свій коментар до дій екс-президентів написав на своїй сторінці у фейсбук Роман Скрипін.

Я завжди любив головних порадників для радників газети "Порадниця". Питання до цих трьох мудрогелів є. Кравчук, дорогесенький, а нахіба ти робив ото СНГ? Це ж буквально грудень 1991 року. Тільки проголосували на референдумі за незалежність. І тут - хуяк! Нате вам Есенге. Спасібо! Заклав міну.

 КучмО, а де визначення Росії як потенційного аґресора у військовій доктрині України після Тузли? Ні? Нічого нема? Єтіть калатіть. "Брєд сівой кобили". Очко жим-жим, тестикули відпали. А тут ще "цей грузін, бля". "Віддать його чеченцям". Віктор Андріїч може скільки завгодно розказувати за Батурин, але перший візит - в Москву. Нахіба? Ну а потім лояльність була обмінена на газові контракти. І хто вас просив виводити зі стаєнь Януковича із своїм Універсалом?

 От шо ви усі наробили? Пацани вобщє рібята. А тепер дають поради цьому. А у є т ь. Військовий стан треба було ввести від грудня 1991. По ходу. Але ви усі танцювали вальс з канібалом. І цілувалися в ясна. Просто котики. "Вашу думку враховано". Я б назвав цей клуб "Проєбуни". Мийте ноги, лягайте спати.


Джерело

Вам также может понравиться