Україна
08 декабря 2018 ( Просмотры 52 )

''Геть від Москви!'' Порошенко закликав українців об'єднатися проти Росії

Президент України Петро Порошенко закликав громадян об'єднатися, щоб не допустити реваншу проросійських сил на шляху держави до зміцнення незалежності і євроінтеграції.

У суботу, 8 грудня, в ході робочої поїздки до Львівської області Порошенко нагадав слова українського поета Миколи Хвильового: "Геть від Москви, даєш Європу".

"Геть від Москви!" — це Томос. "Геть від Москви!" — це сильна українська армія. "Геть від Москви!" — це відмова від російського газу. "Геть від Москви!" — це україномовний культурний продукт. "Геть від Москви!" — це повернення до власної історії ", — заявив Порошенко.

"Геть від Москви!" — це і моя пропозиція, внесена до Верховної Ради, щодо закріплення курсу в ЄС і НАТО в Конституції, як невідворотного процесу. На жаль, це чітко розуміють і наші вороги. Тому вони планують реванш на президентських і парламентських виборах, щоб заблокувати наш рух до Європи. А якщо пощастить — так ще і розвернути Україну назад", — зазначив президент.

За його словами, "навіть нетривала зупинка на шляху в ЄС і НАТО автоматично означала б наше повернення у сферу впливу Росії".

"Запобігти такому сценарію – це священний обов’язок всіх українських патріотів. Я наголошую, що я сам зроблю для цього все можливе. Але в цій боротьбі дуже розраховую на вашу підтримку, кожного з вас. Бо це не лише справа Президента, це спільна, загальноукраїнська справа. І спільна, загальноукраїнська відповідальність. Це як: "Свій до свого по своє", — додав Порошенко.

Источник


Вам также может понравиться