Просмотры 272018-07-28 06:12:23

Хресна хода і молитва за Україну та Єдину Помісну Православну Церкву.

На час проведення Хресної ходи у Києві перекрито декілька вулиць.

Хресна хода проводиться в п’ятницю і суботу, 27 і 28 липня, в Києві. Цю подію приурочено 1030 річниці з дня хрещення Київської Русі. Детальніше про те, що відбувається в центрі Києва в рамках проведення заходу – матеріалі РБК-Україна.

У святкуванні дня хрещення Русі 28 червня, яке проводить УПЦ КП, бере участь президент України Петро Порошенко.

За порядком у столиці стежать 5 тис. правоохоронців. Для запобігання терактів, маршрут, по якому проходять віряни, перевірили кінологи. Також на час перекриті кілька вулиць, з-за чого центр Києва зупинився у заторах.

Як повідомили в поліції, до місць збору віруючих можна потрапити через спеціальні фільтраційні пункти.

До чого приурочено подія

Хресний хід православні віруючі кожен рік проводять 28 липня. Цей день вибраний не випадково. Так як точної дати хрещення Русі ніхто не знає, то це свято відзначають у день народження київського князя Володимира Великого. Саме він у 988 році зробив християнство вірою Київської Русі.

Як буде проходити Хресний хід

27 липня Хресний хід буде проводити Українська православна церква московського патріархату. Віруючі зберуться в 13:00 на Володимирській гірці, де буде прочитана молитва. А після цього учасники рушать до Києво-Печерській лаврі, де залишаться на всеношну.

А 28 липня аналогічний захід проведе Українська православна церква київського патріархату. В 11:30 пройде молитва за Україну, а також за єдину Помісну українську православну церкву. Після цього віряни пройдуть від Володимирського собору по бульвару тараса Шевченка та Володимирської вулиці через Софійську і Михайлівську площі на Володимирську гірку.

За правопорядком 27 і 28 липня стежитимуть Нацполиция, Нацгвардія, ДСНС, також будуть залучені кінологи, вибухотехніки. Всі правоохоронні органи працюють в посиленому режимі.

У Києві перекриють кілька вулиць

У Нацполиции повідомили про те, що в 11:00 до 16:00 27 липня буде обмежено рух транспорту на Трьохсвятительській вулиці (від Михайлівської до Європейської площі), на Хрещатику (від Михайлівської вулиці до площі Європейської). На Володимирському узвозі буде перекрита ділянка від Європейської до Поштової площі, на Парковій алеї від Алеї Героїв Крут до Грушевського і частина Грушевського від Шовковичній вулиці до Європейської площі.

Обмежувальні заходи будуть вжиті також і 28 липня. На бульварі Шевченка буде перекрито проміжок від 14 до 20 номерів, на Володимирській вулиці від будинку №56 і до Софійської площі, а також на Володимирському проїзді від Софійської до Михайлівської площ. Рух буде обмежено з 12:00 до 13:30.Джерело

Вам также может понравиться